Sony Xperia Z1 Yılın Selfie’sini Seçti

Sony Xperia Z1 Yılın Selfie’sini Seçti

Selfie tutkusu kazandırdı

Sony Mobile Türkiye’nin Facebook sayfası üzerinden başlattığı “Benim Tarzım, Benim Selfie’m” yarışması sona erdi. Xperia Z1’in AR Effect uygulamasından ilham alan çeşitli efektleri kullanarak en yaratıcı “Selfie” fotoğrafı oluşturan Burçay Bal, yarışma birincisi olarak Sony Xperia Z1 kazandı. Yarışma ikincisi Mesut Tanyeri Sony QX10 Lens, üçüncüsü Gülşah Kara ise Sony SmartWatch 2 sahibi oldu.

 

Sony Mobile Türkiye’nin Oxford University Press tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen “Selfie” ile Xperia Z1’in AR Effect uygulamasını bir araya getiren yarışması “Benim Tarzım, Benim Selfie’m” sonuçlandı.

 

Yarışmaya katılan fotoğrafları değerlendiren Sony Mobile Türkiye özel jürisi yılın ilk 5 “Selfie”sini belirledi. Yılın en eğlenceli ve renkli “Selfie”lerinin oluşturulduğu yarışmada seçilen yılın “Selfie”sinin sahibi Burçay Bal Sony Xperia Z1 kazanırken, yarışmanın ikincisi Mesut Tanyeri Sony QX10 Lens ve üçüncüsü Gülşah Kara Sony SmartWatch 2 kazandı. Yarışmada dördüncü olan Talat Ger Sony Portable USB Charger ve beşinci Çağla Özen de Sony Stereo Bluetooth Kulaklık kazandılar.

 

“Benim Tarzım, Benim Selfie’m” yarışmasında kullanıcılar fotoğraflarına Xperia Z1’in AR Effect uygulamasından ilham alan çeşitli efektleri ekleyerek en yaratıcı “Selfie” fotoğraflarını oluşturdular. Selfie’ler yaratıcılık, kurgu, fotoğraf kalitesi ve alınan beğeni sayısına göre Sony Mobile özel jürisi tarafından değerlendirildi.

En beğenilen yarışma fotoğraflarına http://bit.ly/BenimSelfiem_Finalistler adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı