Star Wars Güç Uyanıyor stüdyosuna gitme şansı

Star Wars Güç Uyanıyor stüdyosuna gitme şansı

#StarWars

Yılın heyecanla beklenen filmi ‘Star Wars: Güç Uyanıyor’, filmin adresi  Digiturk’ün partnerliğinde Türkiye’de izleyicisiyle buluştu.


Türkiye’de TV izleyicisine en yeni ve en kaliteli filmleri sunan Digiturk bu işbirliği çerçevesinde, efsane filmin ülkemize gelişini unutulmaz bir hediye ile taçlandırıyor. Digiturk, üyeleri arasından şanslı bir çifti 5 günlük Londra seyahatinin yanı sıra filmin çekildiği stüdyolarından biri olan Londra Pinewood Stüdyo’da galaktik bir yolculuğa çıkarıyor.

 

En kaliteli içeriklere erişimi sağlamak üzere dünyanın sayılı stüdyoları ile anlaşmalar yapan ve bu içerikleri en hızlı şekilde izleyicisiyle buluşturan Digiturk, üyelerine sunduğu ayrıcalık ve yeniliklere devam ediyor. Bu çerçevede Digiturk, ‘Star Wars: Güç Uyanıyor filminin partneri oldu. Film paketi üyelerini en güçlü yapımlar ve kaliteli filmlerle buluşturan Digiturk, filmin vizyona girişini kullanıcılarının ‘hayallerine dokunmasını sağlayacak bir hediye’ ile kutluyor.

 

Hayallerinize Digiturk ile dokunun; Star Wars: Güç Uyanıyor’ un çekildiği Londra Pinewood Stüdyo’ya gezi fırsatını yakalayın

 

Digiturk, film paketi üyeleri arasından seçilecek şanslı bir çifte 5 günlük Londra seyahati ve tüm dünyada milyonları kendine hayran bırakan serinin çekildiği stüdyolardan biri olan Londra Pinewood Stüdyosu’nu gezme fırsatı sunuyor.  

Bu unutulmaz ödülün sahibi olmak için film paketi üyelerinin Digiturk’ün web sitesinde açılan ‘Star Wars Londra’ sayfasına, ‘gitmek için en güçlü’ nedenini yazması yeterli. 1 Ocak tarihinde sonlanacak olan yarışmada talihli bir çift, 15 Ocak’ta Milli Piyango İdaresi tarafından jüri seçimi ile belirlenecek ve bu muhteşem hediyenin sahibi olacak.

 

Bu özel hediyeyi kazanmak için ilk adım olan başvuruyu yapmak ve hediyenin detaylarını öğrenmek için  www.digiturk.com.tr/starwarslondra adresini  inceleyebilirsin. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı