Starbucks sizi #1bardakask’a davet ediyor

Starbucks sizi #1bardakask’a davet ediyor

Sevgililer Günü Yarışması
Sevgililerin vazgeçilmez buluşma adresi Starbucks, Sevgililer Günü için  özel olarak tasarladığı bardaklarla aşkınızı gösterme fırsatı sunuyor.  Instagram’da #1bardakask etiketiyle özel Starbucks bardaklarıyla aşkını anlatan 5 şanslı çift, Sevgililer Günü kiti kazanıyor.
 
Starbucks, Sevgililer Günü öncesinde çiftleri, aşklarını yaratıcı bir şekilde anlatmaya davet eden bir Instagram yarışması düzenliyor. Starbucks’ın Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı kalpli bardakların üzerinde; ister şiir, ister resim ya da söz yoluyla aşkını en güzel şekilde anlatan 5 çift, Sevgililer Günü kiti hediyesi kazanıyor. 
 
Yarışmaya katılmak için, Sevgililer Günü’ne özel tasarlanmış bardakları istediğiniz gibi kullanarak, aşkınızı anlatan bir fotoğraf çekmeniz ve #1bardakask etiketiyle Instagram’da paylaşmanız yeterli. Tabii sevdiğiniz birine ya da sevgilinize bildirim yollamayı da unutmadan… 
 
12 Şubat’ta başlayacak kampanya, Sevgililer Günü’ne kadar 3 gün boyunca yaratıcı çiftlerin aşk gösterilerine sahne olacak.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı