Survivor 2018 ne zaman başlıyor

Survivor 2018 ne zaman başlıyor

Survivor 2018 kadrolarda kimler var?

Survivor 2018 All Star ne zaman başlıyor?
Survivor 2018 Gönüllüler ve Ünlüler kadrosunda kimler var?
İşte reytingleri alt üst edecek Survivor 2018 All Star ile ilgili tüm merak edilen soruların cevapları;

Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor için geri sayım başladı. Survivor 2018 All Star, 10 Şubat günü akşam saatlerinden itibaren izleyenleri TV8 ekranlara kitleyecek.
Survivor 2018 All Star iddialı yarışmacılarla dikkat çekiyor. Ünlüler kadrosunda yok yok. İşte ünlüler kadrosu;

Turabi Çamkıran : 2014 ve 2015 yıllarında Survivor'ın gönüllüler takımında yarıştı ve 2 kez şampiyon oldu.
Hilmi Cem İntepe : 2013 yılında Survivor'ın gönüllüler takımında yarıştı ve şampiyon oldu. Hala bazı Survivor fanatiklerince, 'gelmiş geçmiş en hızlı yarışmacı' olarak hatırlanır.
Sahra Işık :  2014 ve 2015 yıllarında Survivor'da 2 kez yer aldı. Survivor'da hırslı kimliğiyle ve tartışmalar ön plana çıktı.
Nagihan Karadere : 2016 yılında Ünlüler adına yarışan Nagihan Karadere, Kıbrıs'taki Çeyrek Final'de beşinciliği elde etti.
Merve Aydın : 2014 senesinde yayınlanan Survivor'in en hırslı isimlerinin başında gelen Merve Aydın adada 111 gün kaldıktan sonra, üçüncü oldu. 2015 yılında finale kalmayı başarmış fakat Turabi Çamkıran'ın ardından ikinci olmuştu.
Sema Aydemir : 2017 yılında ünlüler takımında yer alan milli atlet, Survivor yarışmasında oynanan oyunların istatistiklerini alt üst ederek çoğunda birinci olmuştu.
Nihat Doğan : 2011 yılında Survivor Ünlüler kadrosunda yarışıp finale kadar yükselmişti. Finalde Derya Büyükuncu'ya kaybederek ikinci olmuştu. Adada Pascal Nouma ile yaşadığı kavga ile çok konuşulmuştu.
Murat Ceylan : 2013 yılında Gönüllüler takımında yarıştı. Hilmi Cem ile olan dostlukları çok konuşuldu. Hilmicem İntepe ve Murat Ceylan'ın yarışmada yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. 2018 yılında da devam etmesi bekleniyor.
Adem Kılıççı : 2017 yılında Survivor Ünlüler kadrosunda yarıştı. Finale kadar yükseldi fakat finalde Ogeday'ın arkasından ikinci oldu.
Hakan Hatipoğlu : 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkeklerde yarıştı. Sporcu kişiliği ile rakiplerine zor anlar yaşatmıştı.
Damla Can : 2016 yılında Gönüllüler takımında yarıştı. Katıldığı dönemde hırsı ve mücadelesiyle Gönüllüler takımının önemli isimleri arasında yer aldı.
Ümit Karan : 2013 yılında Survivor'da Ünlüler takımının en iyilerinden birisi olarak yarıştı ve yarışmayı üçüncü olarak tamamlamıştı.

Gönüllüler Kadrosu :

Cumali Akgül
Birsen Bekgöz
Ramazan Kalyoncu
Gizem Kurtulan
Melih Özkaya
Yağmur Banda
Ecem Karaağaç
Nevin Yanıt Baltacı
Anıl Berk Baki
Funda Alkayış
Gamze Aksu
Marcus

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı