Survivor'ı bugüne kadar kimler kazandı?

Survivor'ı bugüne kadar kimler kazandı?

2015 Survivor All Star'ı kim kazanacak?
Dünyada birçok ülkede yayınlanan Survivor, Türkiye'de yayınlandığı ilk yıldan beri izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği ve Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelen yarışmanın All Star sezonunu kimin kazanacağı ise çok tartışılıyor. Eğer Merve Aydın Şampiyon olursa 2010 yılında Survivor Kızlar-Erkekler Şampiyonu Merve Oflaz'dan sonra Survivor'ı kazanan 2. kadın yarışmacı olacak. Turabi Şampiyon olursa 2 sene üst üste Şampiyon olan yarışmacı ünvanını alacak.
 
 
Survivor Şampiyonları şimdi ne yapıyor? Hikayeleri nedir?
 
2005 Survivor: Büyük Macera Şampiyonu Uğur Pektaş
Şampiyon olduktan sonra Arka Sokaklar dizisinde uzun süre rol aldı ve rol arkadaşı Gamze Özçelik ile evlendi. Ancak daha sonra diziden ayrılıp kayıplara karışan Pektaş eşinden de boşanarak gündeme gelmiştir.
 
 
2006 Survivor: Türkiye-Yunanistan Şampiyonu Derya Durmuşlar
Yarışmayı kazanan Derya Durmuşlar, 2011 yılında trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmiştir. Survivor şampiyonları arasında hayatını kaybeden tek isimdir.
 
 
2007 Survivor: Aslanlar-Kanaryalar Şampiyonu Taner Özdeş
2007'deki yarışmada birinci olduktan sonra 2015 Survivor All Star'a kadar hiçbir projede yer almamıştır.
 
 
2008 ve 2009 yıllarında Survivor yarışması düzenlenmemiştir.
 
 
2010 Survivor: Kızlar-Erkekler Şampiyonu Merve Oflaz
Bugüne kadar Türkiye'de yapılan Survivor yarışmalarında ilk ve tek bayan birinci ünvanını koruyan Merve Oflaz, yarışmadan sonra şansı en çok açılan şampiyonlardan biri olmuştur. Birçok dizide rol almış, Molped'in yüzü olmuş ve sunuculuk yapmıştır. 2015 Survivor All Star kadrosunda da yer almış ve sürpriz bir şekilde elenmiştir.
 
 
2011 Survivor: Ünlüler-Gönüllüler Şampiyonu Derya Büyükuncu
Türkiye'yi birçok kez olimpiyatlarda temsil eden Derya Büyükuncu, Survivor'da Şampiyon olduktan sonra ödülünü bağış yapıp yapmadığı konusuyla da gündeme gelmiştir.
 
 
2012 Survivor: Ünlüler-Gönüllüler Şampiyonu Nihat Altınkaya
"Yaprak Dökümü"ndeki rolüyle ünlenen Nihat Altınkaya, 2012 yılında katıldığı Survivor'ı kazandıktan sonra birçok dizide rol almaya devam ediyor.
 
 
2013 Survivor: Ünlüler-Gönüllüler Şampiyonu Hilmicem İntepe
Latin danslarla ilgilenen ve ortağı olduğu dans okulunda eğitmenlik yapmakta olan Hilmicem, "Yetenek Sizsiniz" yarışmasına katıldıktan sonra keşfedilmiş ve 2013 yılında Survivor'a dahil olmuştur. Şampiyonluktan sonra dizilerde rol alan Hilmicem, 2015 Survivor All Star'da da yer almıştır.
 
 
2014 Survivor: Ünlüler-Gönüllüler Şampiyonu Turabi Camkıran
Şampiyon olmadan önce "Benimle Dans Eder misin?" ve "Yeteneksizsiniz Türkiye"ye katılan Turabi, 2014 yılında Survivor'da birinciliği yakaladıktan hemen sonra "Sabit Kanca 2" filminde rol almış ve yeniden Survivor'a katılarak 2015 Survivor All Star'da finale kalmıştır.
 
 
Survivor 2016 başvuruları başladı!
2015 Survivor All Star'ın Şampiyonu'nun açıklanmasına saatler kala önceki akşam Survivor 2016 başvurularının başladığını duyuran Acun ılıcalı katılmak isteyenlerin http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2 üzerinden başvurabileceğini ekledi.
 
 
 
Sence 2015 All Star Survivor 'ı kim kazanacak? Görüşlerini paylaş!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı