“Tam Kapsam Aşk” kazandırıyor

“Tam Kapsam Aşk” kazandırıyor

Sevgililer Günü yarışması ile tablet kazandırıyor
Aşkınızın gücünü ölçmek ister misiniz? “Kale Tam Kapsam Aşk” başlığı altında Facebook üzerinden yapılacak teste katılanlar, aşklarının gücünü öğrenecekler. Sizin aşkınız “Kale Kapısı” gibi güçlü mü yoksa “Kale Kasası” kadar gizemli mi? Siz de hem aşkınızın gücünü öğrenip hem de ödül kazanmak istiyorsanız https://www.facebook.com/KaleTamKapsamGuvenlik linkine tıklayın, teste katılın. Birbirinden güzel hediyeler kazanın…
 
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Şimdiden sevgiliye hediye planları yapılmaya başlandı. Ancak siz de hediye konusunda emin olamayanlardansanız hiç vakit kaybetmeden https://www.facebook.com/KaleTamKapsamGuvenlik linkine tıklayın,  ankete katılın hem aşkınızın gücünü öğrenin ve herkese duyurun hem de renkli hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın.
 
Birbirinden renkli ödüller 
 
Katılımcıları Samsung Tablet’ten, Fossil erkek kol saatine, Lacoste bayan kol saatinden, Arçelik Telve’ye , Calvin Klein bay - bayan  parfümüne kadar birbirinden şık hediyeler bekliyor. 
 
Hemen https://www.facebook.com/KaleTamKapsamGuvenlik adresinden aşkınızın derecesini test edin, sevgilinizin hediyesini kolayca kazanın.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı