Tivibu Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi Finaline Götürüyor

Tivibu Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi Finaline Götürüyor

Hem yarışma hem çekiliş
Tivibu, "En Unutulmaz Maç Günü Hikayesi" yarışmasını başlattı. 29 Nisan tarihine kadar başvuruların kabul edileceği yarışmanın kazananı, dilediği bir kişiyle birlikte UEFA Avrupa Kupası finallerinin oynanacağı İsviçre’nin Basel kentinde unutulmaz iki gün yaşayacak. 
 
Tivibu abonesi olsun ya da olmasın herkesin birtaraftarhikayesi.tivibuspor.com.tr adresinden başvuru yapabileceği yarışmanın kazananı, UEFA’nın tüm Avrupa’daki yayıncılarının seçtiği futbolseverlerin bir arada olacağı "Fan Match" etkinliği kapsamında maçı izleyecek. 18 Mayıs Çarşamba günü oynanacak UEFA Avrupa Kupası final maçının ertesi günü ise çeşitli ülkelerden gelen taraftar arasından seçilerek oluşturulacak iki takım, final maçının da oynanacağı St. Jakob Park stadyumunda, gerçek bir futbolcu gibi soyunma odasında forma giyerek, açılış seremonisinin ardından maça çıkacak. Kazanan takıma kupasını, efsaneler arasında yer alan bir futbolcu verecek.
 
 
Tivibu’nun başlattığı diğer kampanyada ise bir abone, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ni yerinde izleme şansı yakalayacak. Tüm Tivibu üyelerinin www.tivibu.com.tr üzerinden 14 Nisan tarihine kadar, üyelik bilgileriyle form doldurarak koşulsuz katılabildiği çekilişi kazanan bir kişi, Avrupa’nın en iyilerini izleyecek 80 bin kişiden biri olacak. 
 
Kazanan Tivibu abonesi, dilediği bir kişiyle birlikte 27 Mayıs - 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Tivibu'nun davetlisi olarak İtalya'nın Milano kentindeki Guiseppe Meazza Stadyumu’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçını izleyebilecek. 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı