"Top Sende" kazandırıyor

"Top Sende" kazandırıyor

Her takımın taraftarı kazanacak

 Lukoil, “Sporu ve futbolu seviyoruz” mottosuyla hareket ederek futbolseverleri sevindirecek bir yarışma düzenliyor. Şirketin,  24 Mart’ta start alan ve  22 Mayıs 2016 saat 23.59’a kadar devam edecek olan ‘#TopSende’ adlı yarışması, dijital platformda gerçekleşecek. Katılımcılar, istedikleri mekanda, gol sevincini ifade ettikleri video çekimlerini topsende.lukoil.com.tr  adresine yükleyecek. #TopSende yarışması sürecinde katılımcı, seçmiş olduğu kulüp kategorisi altında yarışabilecek.  En çok puan alanın videosu, puan tablosunda yer alacak. 18 yaşından büyük tüm futbolseverlerin katılabildiği yarışmanın haftalık birincileri ve yarışma sonu kazananları olacak. Haftanın birincileri 4 büyük kulübün iç saha maçlarına gitme hakkı kazanırken, yarışma sonunda seçilen birinci, ikinci ve üçüncüler de birden fazla ödül kazanacaklar.

 

Türk futbolunu desteklemek adına yapmış oldukları kampanya çalışmalarını #TopSende yarışması ile dijital ortama taşıdıklarını belirten Lukoil Türkiye CEO’su Alexander Terletskiy, “Topluma yakın bir şirket olarak ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak sporu ve futbolu seviyoruz ve destekliyoruz. Türkler de futbolu seven bir millet o nedenle böyle bir yarışma düzenlemeyi uygun bulduk. Futbolseverleri mutlu edecek bir yarışma düzenledik” diyor.

 

Paylaşım, beğeni ve yorum puan kazandıracak

#TopSende yarışması süresince her hafta, haftanın birincisi seçilecek. Yarışması sürecinde katılımcı, seçmiş olduğu kulüp kategorisi altında yarışabilecek.  Yarışmanın sonucunda, her kulübün yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüsü olacak. Puan tpolama işlemi ise şöyle gerçekleşecek: Yarışma videosunu topsende.lukoil.com.tr sitesi üzerinden Facebook hesabında yayınlayan katılımcıların içerikleri paylaşım aldıkça, yarışmacı paylaşım başına 15 puan kazanacak, içerikleri beğeni aldıkça, yarışmacı beğeni başına 12 puan kazanacak, içerikleri yorum aldıkça da yarışmacı yorum başına 10 puan kazanacak.

 

Siteye yüklenen ve yarışma kurallarına uygun olan videolar, Lukoil Türkiye sosyal medya kanallarında yayınlanacak.

Bir çok ödül futbol tutkunlarının olacak

#TopSende’nin ödüllerine gelince…Yarışmanın haftalık birincileri, Spor Toto Süper Lig Maçlarının 28. ve 33. hafta aralığında yer alan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor kulüplerinin iç saha futbol maçlarına gitmeye hak kazanacak.

Her takımın yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüsüne birden fazla ödül verilecek…

Her takımın birincisi: Seçmiş olduğu takım ile rüya bir gün ve kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 1.000 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.

Her takımın ikincisi: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 500 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.

Her takımın üçüncüsü: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 100 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı