Top Sende yarışması kazananları belli oldu

Top Sende yarışması kazananları belli oldu

Lukoil yarışması

Lukoil, “Sporu ve futbolu seviyoruz” fikri ile hareket ederek futbolseverleri sevindirecek bir yarışma düzenlemişti. Şirketin, 24 Mart’ta start alan ve 15 Mayıs 2016’da sona eren ‘#TopSende’ adlı yarışması, dijital platformda ses getirdi.

 

İstedikleri mekanda, gol sevincini ifade ettikleri video çekimlerini lukoil.com.tr adresine yükleyen katılımcılar, seçmiş oldukları kulüp kategorisinin altında yarıştı. 18 yaşından büyük tüm futbolseverlerin katılabildiği yarışmaya her gün yüzlerce video yüklendi. Yarışmanın sonucunda, her kulübün yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüler seçildi.

 

En çok ilgi Galatasaray’lılardan oldu

‘#TopSende’ de 2 binin üzerinde video yarıştı. En çok videosu yüklenen takım ise Galatasaray oldu. Sarı kırmızılı taraftarlardan 937 video yüklendi. Onu 485 video ile Fenerbahçe taraftarı izledi. Beşiktaşlılar yarışmaya 379 video ile katılırken, Göztepe taraftarı 190, Trabzonspor taraftarı ise 175 video ile yarışmacı oldu.

 

Kimler kazandı?

BEŞİKTAŞ: 1-Gülçin Karaçoban, 2 -Gökhan Havva Soylu, 3- Mustafa Özcan

FENERBAHÇE: 1- Utku Kenan Şahinkaya, 2- Ramazan Ahi, 3- Kübra Sülü

GALATASARAY: 1- Serkan Aksoy, 2-İbrahim Karadeniz, 3-Kadir Sarı

TRABZONSPOR: 1-Yaşar Kılıç, 2-Mehmet Basaran, 3-Oğuzhan Çıtır

GÖZTEPE: 1-Veysel Bilge, 2-Recep Çağlar, 3-Mustafa Tuncer

DİĞER: 1-Mehmet Kabakcı, 2-Ahmet Kel, 3-Alihan Şahbaz

Neler kazandılar?

Her takımın yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüsüne birden fazla ödül verildi…

Her takımın birincisi: Seçmiş olduğu takım ile rüya bir gün ve kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 1.000 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazandı..

Her takımın ikincisi: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 500 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazandı..

Her takımın üçüncüsü: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 100 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazandı.

Ayrıca, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Göztepe ve Trabzonspor dışında bir takımı tutanlar ise “diğer” seçeneği altında yarıştılar ve onların da dereceye girenleri çeşitli hediyeler kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı