Toplam 1000 TL hediye çeki kazandıran yarışma

Toplam 1000 TL hediye çeki kazandıran yarışma

Sevgililer Günü Yarışması 2016

Dünyadaki online alışverişlerin dörtte birine yakınında kullanılan “cash-back shopping” (para iadeli alışveriş) uygulamasını Türkiye’ye taşıyan Avantajix,  Sevgililer Günü dolayısıyla İnstagram’da fotoğraf yarışması düzenledi.

 

Avantajix Kurucu Ortağı Güçlü Kayral,  #kalbimonunlaatyor hashtag’i ile paylaşılacak fotoğraflarda konunun tamamen yarışmacılara bırakıldığını belirterek, ‘’Yarışmaya katılmak isteyenler kalplerinin attığı bir kişiyi, bir yeri, bir nesneyi veya neyi istiyorsanız onu, nasıl istiyorlarsa o şekilde fotoğraflayıp paylaşabilirler. Fotoğraflar siyah-beyaz veya renkli, istenilen boyutlarda olabilir. Fotoğraf sayısında da kısıtlama yok, isteyen istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir” dedi.

 

Kayral’ın verdiği bilgiye göre, son katılım tarihi 18 Şubat 2016 olan yarışmaya katılabilmek için öncelikle İnstagram üzerinden Avantajix hesabının (www.instagram.com/avantajix) takip edilmesi ve Avantajix web sitesine (www.avantajix.com) üye olunması gerekiyor. Fotoğrafların #kalbimonunlaatiyor hashtag’i ile paylaşılması, @avantajix ve @boyner instagram hesaplarının da  etiketlenmesi yarışmanın koşulları arasında yer alıyor.

 

En çok beğeni alan fotoğrafa Avantajix tarafından  500 TL değerinde Boyner hediye çeki verilecek. İkinci 300 TL, üçüncü de 200 TL değerinde Boyner hediye çeki kazanacak.

 

Ödül kazanan fotoğraf sahipleri, 19 Şubat 2016 günü Avantajix instagram hesabından duyurulacak. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı