Trendyol Çekiliş Sonuçları 2022 Aralık

Trendyol Çekiliş Sonuçları 2022 Aralık

Trendyol Çekiliş Sonuçları AÇIKLANDI!

Trendyol Çekiliş Sonuçları

Trendyol Çekiliş Sonuçları 9 Aralık 2022 Tarihinde Açıklandı. Çekilişe 8.998.801 katılım oldu. Kazanan asil ve yedek talihliler ilan edildi. Çekiliş sonucu toplam 50 kişi hediye kazandı.

Trendyol Kazananların Listesi

Trendyol Çekiliş Sonucu Kazananların İSİM LİSTESİNİ kampanya sonuç sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/trendyol-2022-cekilis-sonucu

Trendyol Çekilişi

Trendyol Çekilişi Ne Zaman Yapıldı? Çekiliş 5 Aralık Pazartesi günü, saat 11:00'da noter huzurunda ve hakla açık olarak yapıldı..

Trendyol Kampanyası: Trendyol Süper İndirim Günleri

Trendyol Çekilişi 8-11 Kasım tarihleri arasında Trendyol hesabından veya mobil uygulama üzerinden 300 lira ve üzerinde alışveriş yapanlar arasında yapıldı. Her 300 lira için 1 çekiliş hakkının verildiği kampanya Kasım ayı “Trendyol Süper İndirim Günleri” içerisinde yapıldı. Çekiliş için katılımlar 11 Kasım akşamı sona erdi. Kampanya Katılım Koşulları ve detaylı bilgileri kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/trendyol-cekilisi-2022

Trendyol Çekilişi: Hediyeler ve adetleri

10 Adet iPhone 14 Cep Telefonu
10 Adet Galaxy Z Flip3 Cep Telefonu
10 Adet Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge
10 Adet JBL Charge 5 Bluetooth Mavi Hoparlör
10 Adet Apple Airpods 3. Nesil Kulaklık

Hediyelerin değeri, talihlilerin ödeyeceği vergileri ve tüm detayları yukarıdaki linkte, kampanya sayfasında bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol Çekilişi Yapıldı mı? Evet. 5 Aralık Pazartesi günü yapıldı.
Trendyol Çekiliş sonuçları Açıklandı mı? Evet. 9 Aralık 2022’de açıklandı.
Trendol Çekilişi için kaç katılım hakkım var, nereden sorgulayabilirim? Çekilişe katılım yapıldığında Trendyol tarafından SMS gönderimi yapıldı. Geçmiş SMS kayıtlarınıza bakarak bilgi edinebilirsiniz.
İptal veya iade ettiğim ürünlerden kazandığım çekiliş hakları iptal mi ediliyor? Evet. Iptal veya iade halinde bu alışverişlerden kazandığınız çekiliş hakları da iptal ediliyor. Kampanya bitimi ile çekiliş tarihi arasındaki sürenin uzun olması da bu yüzden..
Çekiliş Sonucu Sorgulama Ekranı Var mı? Hayır. Çekiliş sonucu kazananların isim listesini yukarıda verilen adreste bulabilirsiniz.
Kazananlar ne yapmalı? Kazananlara posta yolu ile tebligat yapılıyor. Ancak tebligatın elinize ulaşma şartı bulunmuyor, yani gazetede ilan edildiği tarihten sonra asil talihlilerin 15 gümn içinde, yedek talihlilerin ise 30 gün içinde çekilişi yapan ajansa başvuru yapması gerekiyor. (Yedekler asil talihlilerin süresi dolduktan sonraki 15 gün içinde başvurabilirler). 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı