Trendyol İndirim Günleri

Trendyol İndirim Günleri

Trendyol Efsane Günler

Trendyol Kasım fırsatları 25-29 Kasım tarihlerinde EFSANE GÜNLER ile devam ediyor. Trendyol Kasım İndirimleri 29 Kasım’a kadar devam edecek. Trendyol Kasım ayına fırtına gibi girmiş, 9-12 Kasım tarihlerinde Trendyol Süper İndirim Günleri ile sektörde en fazla indirim fırsatı sunan ve en yüksek indirim oranı veren alışveriş sitesi olmuştu. Kasım indirimleri 25-29 Kasım Trendyol Efsane Günler İndirimi ile devam ediyor. Trendyol web sitesinde şu anda ayrıca “İndirimli ürünleri en hızlı sürede eşleştirip favorilerine ekleyen” kişiler için fırsatlar sunuluyor.

Trendyol Efsane Günler İndirimleri 25-29 Kasım
Black Friday olarak bilinen ve başta Amerika olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde 27 Kasım’da yapılacak indirimler ülkemizde daha uzun sürüyor. Trendyol Efsane Cuma veya yaygın adıyla Black Friday’i de yine güçlü bir kampanya ile karşılayacak. 4 gün sürecek Efsane Günler İndirimleri 25 Kasım’da başlıyor. Telefon, Beyaz eşya, Küçük ev aletleri, kulaklık, televizyon, laptop, giyim, çanta, saat, parfüm, kozmetik, dekorasyon, süpermarket, ev tekstili gibi başlıca kategorilerdeki indirimler için “Trendyol Efsane Günler İndirim” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.trendyol.com/s/black-friday(Trendyol Black Friday)

Trendyol Çekilişi 9-30 Kasım
9 Kasım’da indirim günlerinin başlamasıyla beraber aynı anda büyük bir çekiliş düzenliyor. Kasım ayı sonuna kadar her 100 liralık alışveriş için 1 çekiliş hakkının verildiği çekiliş sonucunda 1 kişi Mercedes C200 kazanacak. Toplam 1111 hediyenin verildiği çekilişin detaylarını Trendyol Çekilişi Detay Sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/trendyol-mercedes-cekilisi

Kaçırdığınız Trendyol Kasım Fırsatları:
Trendyol İndirim Günleri 9-12 Kasım (sona erdi)
Trendyol 11 Kasım’da birçok markanın yapacağı 11.11 indirim günlerine 11 Kasım’ı da içine alacak şekilde “Trendyol Süper İndirim Günleri” adıyla ve daha büyük bir kampanyayla hazırlanmış. Trendyol İndirim Günleri 9 Kasım’da başlıyor. İndirim kampanyası 9-12 Kasım arasında 4 gün devam edecek. Trendyol İndirim Günleri detaylı bilgiler için: https://www.trendyol.com/s/trendyol-indirim-gunleri

Bu kampanyalar için Trendyol İndirim Kodu, Trendyol İndirim Kuponu veren çok sayıda site bulunuyor, ancak İndirim Günleri boyunca kupon peşinde koşmak yerine anlık fırsatları kovalamak çok daha yararlı olabilir.
İyi alışverişler, bol şanslar..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı