TTNET Online Alışveriş Festivali'nden 13 bin kişi faydalandı

TTNET Online Alışveriş Festivali'nden 13 bin kişi faydalandı

Mercedes AMG Kazandırdı
TTNET'in çeşitli sektörlerden 38 e-ticaret sitesiyle başlattığı "TTNET Online Alışveriş Festivali" boyunca 13 bin TTNET'li, hem indirimli alışveriş yaptı hem de hediyeler kazandı.
 
İSTANBUL (AA) - TTNET'in çeşitli sektörlerden 38 e-ticaret sitesiyle başlattığı "TTNET Online Alışveriş Festivali" boyunca 13 bin TTNET'li, hem indirimli alışveriş yaptı hem de hediyeler kazandı. 
 
TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, bir ay süren "TTNET Online Alışveriş Festivali" sona erdi. Modadan teknolojiye, aksesuardan dekorasyona kadar geniş bir yelpazeye sahip, 38 markanın katıldığı festival boyunca, 300 bine yakın kişi  www.ttnetfestivali.com sitesini ziyaret etti. Ünlü markaların alışveriş sitelerinden 13 bin kişi indirimli olarak faydalandı.
 
Festivalin Facebook uygulamasına ise 27 bin kişi giriş yaptı. Alışverişleri sırasında en iyi puanı alan ilk bin kişi Cinemaximum'dan 4'er adet sinema bileti kazandı. Yapılan çekilişle 5 bin kişiye de ikişer adet Cinemaximum sinema bileti dağıtıldı.
 
Ayrıca, Facebook uygulamasına giren tüm kullanıcılar 100 lira ve üzeri alışverişte geçerli 25 liralık Playstore hediye çeki kazandı.
 
TTNET Online Alışveriş Festivali'nin tanıtım sitesi www.ttnetfestivali.com adresindeki formu dolduranlar arasında yapılan çekilişle, Mercedes CLA 45 AMG talihlisi de belirlendi. Aydın'ın Nazilli ilçesinden Yüksel Alaca, Mercedes CLA 45 AMG'nin sahibi oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı