Tülin Şahin Magnum Maserati talihlilerine  anahtarlarını teslim etti

Tülin Şahin Magnum Maserati talihlilerine anahtarlarını teslim etti

Yılın en şanslıları otomobillerini aldı

Magnum, her yıl düzenlediği promosyon kampanyaları ile rüya otomobiller hediye etmeye devam ediyor. 15 Mayıs- 4 Eylül tarihleri arasında, 14 milyon kişinin rekor katılımıyla düzenlenen kampanyanın çekilişi, 10 Eylül’de noter huzurunda gerçekleştirilmiş ve Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katılım şifresiyle kampanyaya katılan Serpil Pektaş ve Kadir Özmüş’ün, 2 Maserati otomobilin yeni sahipleri olduğu belirlenmişti.

 

İstanbul’da Kuruçeşme Fer-Mas’ta gerçekleştirilen anahtar teslim töreninde, otomobilinin anahtarını ünlü manken Tülin Şahin’in elinden alan Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisi Serpil Pektaş, Magnum’un promosyon kampanyalarına sürekli katıldığını ancak bir gün kazananın kendisi olacağının, aklının ucundan bile geçmediğini söyledi. Diğer talihli Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görevli, 20 yıllık Polis Memuru Kadir Özmüş ise en küçüğü 7 yaşında olan 3 çocuğunun da Maserati’yi Adana’ya götürmesini beklediğini söyledi.

 

Magnum talihlilerine otomobillerinin anahtarlarını teslim eden ünlü manken Tülin Şahin de Serpil Bektaş ve Kadir Özmüş’e yeni arabalarıyla kazasız, hasarsız yolculuklar diledi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Çekilişi 2023

Nescafe Çekilişi 2023

4 ay 0 ₺ 4 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı