‘Tunnel of Love’ı ziyaret eden en yaratıcı aşıklar  yeni Vestel Venus 3’e sahip olacak

‘Tunnel of Love’ı ziyaret eden en yaratıcı aşıklar yeni Vestel Venus 3’e sahip olacak

Istanbul Light Festival Yarışması

İstanbul Light Festivali’nin en dikkat çeken eserlerinden biri, Vestel sponsorluğunda Zorlu Center ile metro istasyonu arasındaki tünelde sergilenen ‘Tunnel of Love’. Studio Vollaers Zwart’ın ziyaretçi akınına uğrayan ve aşıkların buluşma noktası haline gelen eser, aynı zamanda Vestel Venus 3 kazanma şansını da sunuyor.

 

İstanbul’da bu yıl ilki düzenlenen dünyanın en ünlü ışık sanatçılarının bir araya geldiği İstanbul Light Festival, mutluluk ve aşk dolu anlara sahne oluyor. Özel ışık oyunları ile belirginleşen kalplerin oluşturduğu koridor ‘Tunnel of Love’, yolu sevgiden geçen herkesi ışık ve aşk ile birbirine bağlıyor. Gayrettepe metro tünelinin Zorlu Center’a bağlandığı noktada ziyarete açık olan ‘Tunnel of Love’, metro yolcularını mutluluk ve pozitif duygular yayarak şaşırtıyor.

 

Eserlerinin tümünü ‘mutlu anlar’ üzerine kurgulayan Studio Vollaers Zwart’ın karı-koca sanatçıları Madje Vollaers ve Pascal Zwart, İstanbul için hazırladıkları çalışmaları ‘Tunnel of Love’da tüm canlılar için evrensel ve sınırsız olan sevgiden yola çıkıyorlar. 

 

Madje Vollaers, İstanbul ve festival çalışması ‘Tunnel of Love’ için şunları söylüyor; “İstanbul, ışık demek. İki yıl önce geldiğimde gece şehir ışıklarının ufka doğru devam ettiğini gördüm. Burası sanat yapmak için çekici özellikleri olan harika bir şehir. İnsanların hoşlanması ve bize güvenmeleri bizim için çok önemli. Ayrıca müzik yapımcısı ve DJ olan oğlumuz, ‘Tunnel of Love’ için bir ses atmosferi hazırladı. Kısacası, bu sevgi duygusu çalışmanın her yerine hakim.” 

 

En Yaratıcı Kişiye Vestel Venus 3

 

Vestel sponsorluğunda sergilenen ‘Tunnel of Love’ın yüzleri gülümsetmesi, mutluluk yayması bununla da sınırlı kalmıyor. Tünelin bitimi ve Zorlu Center’ın girişindeki festival alanında yer alan Vestel standı, şık tasarımı ve teknolojik özellikleriyle öne çıkan en yeni Vestel Venus 3’ü de ilk kez ziyaretçilerle buluşturuyor.

 

21-22 Kasım ile 28-29 Kasım tarihlerinde ‘Tunnel of Love’da ziyaretçileri büyük ödüllü ‘Karanlık Oda’ sürprizi bekliyor olacak. Karanlık odaya girecek kişiler, sevgilerini yansıtmak için kendilerine verilen fenerle havaya istedikleri bir yazıyı yazacak ya da resmi çizecek. Bu resim, yazı ya da mesajın uzun pozlama yöntemi ile fotoğrafı çekilerek ziyaretçiye hediye edilecek. Dileyene aynı görüntü, mail olarak da gönderilebilecek. Ayrıca, katılan herkese Vestel Venus ışıklı kalpli taç da hediye edilecek.

 

İşin eğlenceli ve heyecanlı kısmı asıl buradan sonra başlayacak. Karanlık odada yazılan bu yazılar, mesajlar ya da çizimleri, #HayatımınIşığı hashtag’iyle paylaşanlar keyifli bir yarışmaya da katılma şansı elde edecekler. Yarışmacılar, Instagram’da Vestel hesabını (www.instagram.com/Vestel) takibe alarak diğer yaratıcı fotoğrafları görme şansı yakalayacaklar. Festival bitiminde belirlenecek en yaratıcı fotoğrafın sahibi, Vestel Venus 3 cep telefonu sahibi olacak. ‘Tunnel of Love’ 29 Kasım’a kadar 08.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı