Turkcell Bip Çekiliş Sonuçları

Turkcell Bip Çekiliş Sonuçları

Turkcell BİP Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları

Turkcell BiP Çekiliş Sonuçları, Devam Eden Turkcell BiP Çekilişi, Nasıl Katılırım? Çekiliş Ne Zaman Yapılacak? Çekiliş Sonucu Ne Zaman açıklanacak? 


Devam eden Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi ve son açıklanan Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları hakkında detaylar..

Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları - Audi Q2

Temmuz ayında başlayan ve 31 Aralık'ta sona eren kampanyanın çekiliş sonucu 17 Ocak 2023 Salı günü ilan edilmişti. Hemen ertesi gün, 1 Ocak 2023 tarihinde başlayan Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi ise 30 Haziran 2023 akşamına kadar devam edecek ve Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü noter huzurunda yapılacak. Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları ise çekilişten 2 gün sonra, 14 Temmuz 2023 Cuma günü ilan edilecek.

Ocak ayında yapılan Turkcell BiP Çekiliş Sonucunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/turkcell-bip-audi-q2-2022-cekilis-sonucu

Devam eden Turkcell BİP Audi Q2 Çekiliş Sonuçlarını ise kampanya sonunda anda şu adreste bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/turkcell-bip-audi-2023-cekilis-sonucu

Turkcell BİP Çekilişi: 1 Ocak - 30 Haziran 2023

1 Ocak 2023 tarihinde başlayan Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi için katılımlar 30 Haziran 2023 Cuma gününe kadar devam ediyor. Turkcell BİP Çekilişine katılmak için Turkcell BİP Uygulamasındaki haftalık iletişiöm paketini satın almanız gerekiyor. her hafta 1 çekiliş hakkı verilecek kampanyaya katılım için gerekli tüm bilgileri kampanya sayfasında bulabilirsiniz: 
https://www.kimkazandi.com/kampanya/turkcell-bip-audi-cekilisi-2023

 

Turkcell BİP Audi Q2 Çekiliş Kampanyası

Turkcell BİP Çekilişi ile 1 kişi Audi Q2 35 Turbo FSI model araba kazanacak. Hediye edilecek otomobil ve özellikleri, kampanya katılım koşulları hakkında yasal metni ve kampanya ile ilgili tüm detayları yukarıda linkini verdiğimiz Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
 

Geçmiş Dönem Turkcell Çekiliş Sonuçları:

Daha önce düzenlenmiş ve sonucu açıklanmış tüm Turkcell Çekilişleri, Turkcell BİP Çekilişleri ve çekiliş sonuçlarını bu linkten sorgulayabilirsiniz: 
https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=turkcell

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Dolap iPhone Çekilişi Haziran 2023

Dolap iPhone Çekilişi Haziran 2023

1 hafta 48.599 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı