Turkcell Bip Çekiliş Sonuçları

Turkcell Bip Çekiliş Sonuçları

Turkcell BİP Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları

Turkcell BiP Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Turkcell BİP Çekilişi 13 Ocak Cuma günü yapıldı. Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları 17 Ocak 2023 Salı günü ilan edildi.


Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları hakkında detaylar..

Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları

Turkcell BİP Çekiliş Sonuçları 17 Ocak 2023 Salı günü ilan edildi. Turkcell BİP Çekiliş sonucunda 1 kişi Audi Q2 kazandı. Turkcell BiP Çekiliş Sonucu kazananların listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/turkcell-bip-audi-q2-2022-cekilis-sonucu

Turkcell BİP Çekilişi

Turkcell BİP Çekilişi 13 Ocak 2023 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

 

Turkcell BİP Audi Q2 Çekiliş Kampanyası

Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi için katılımlar 31 Aralık akşamı sona ermişti. 14 Temmuz’da başlayan ve yaklaşık 5 buçuk ay süren kampanyaya BİP İletişim paketi alan kullanıcılar kullandıkları her hafta için 1 çekiliş hakkı kazandılar.

Turkcell BİP Çekilişi ile 1 kişi Audi Q2 35 Turbo FSI model araba kazanacak. Hediye edilecek otomobil ve özellikleri, kampanya katılım koşulları hakkında yasal metni ve kampanya ile ilgili tüm detayları Turkcell BİP Audi Q2 Çekilişi kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/turkcell-bip-audi-q2-cekilisi-2022

Geçmiş Dönem Turkcell Çekiliş Sonuçları:

Daha önce düzenlenmiş ve sonucu açıklanmış tüm Turkcell Çekilişleri, Turkcell BİP Çekilişleri ve çekiliş sonuçlarını bu linkten sorgulayabilirsiniz: 
https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=turkcell

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı