Türkiye NERF Şampiyonası Başlıyor!

Türkiye NERF Şampiyonası Başlıyor!

Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonlarının seçileceği yarışlar 26 Mart’ta başlıyor. Spor, heyecan ve eğlence dolu NERF parkurlarından oluşan NERF Festival alanında düzenlenecek final coşkusuna, tüm çocuklar davetli!

Dünya oyuncak devi Hasbro, Türkiye NERF Şampiyonasıyla ilk NERF şampiyonlarını seçiyor! 26 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında İstanbul, İzmir ve Ankara’da gerçekleşecek seçmelerde, katılımcılar 6 farklı parkurda final için yarışacak. Finale katılmaya hak kazanan NERF Ustaları büyük finale yakışır bir festivalle, Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olabilmek için mücadele edecek. Büyük küçük tüm NERF severlerin aileleriyle birlikte eğlencenin tadını ücretsiz olarak çıkarabileceği NERF festivali, spor, heyecan ve eğlenceyi bir araya getirerek NERF macerasını ikiye katlayacak.

Türkiye NERF Şampiyonası’nın ilk elemeleri 26 Mart’ta İzmir Gaziemir Spor Salonunda gerçekleşecek. 8-9, 10-11 ve 12-14 yaş grupları arasında gerçekleşecek ön elemelerde başarılı olanlar Türkiye NERF Şampiyonası’nın finalinde mücadele etmeye hak kazanacak. NERF çılgınlığı 2 Nisan’da Ankara Gazi İhtisas Spor Salonu’nda finalistlerini aramaya devam edecek. Son olarak 9 Nisan’da İstanbul Metin Oktay Spor Salonu’nda gerçekleşecek son seçmelerin ardından, finale katılmaya hak kazanan 600 NERF ustası , İstanbul’daki heyecan ve sürprizlerle dolu finalde kozlarını paylaşacak. Seçimlerde ve büyük Türkiye finalinde yarışmacılardan en kısa sürede en çok puanı kazanmaları beklenecek. Tüm parkularda en çok puanı alan yarışmacılar içinden kendi yaş kategorisinde en kısa sürede parkurları tamamlayan ilk 3 kişi Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonları olacak.

Final yarışının yanı sıra ikram alanları, Rodeo ile NERF Atışları Alanı, Dev Jenga ve Tırmanma Duvarı gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler de katılımcıları festival alanında bekliyor olacak. Türkiye NERF Şampiyonası’nın finaline katılmaya hak kazananları ise 4 yeni parkur bekliyor. İl seçmelerindeki 6 parkura eklenecek yeni parkurlarla yarışarak kendi yaş kategorisinde en iyi dereceyi gösteren katılımcılar Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olacak.

NERF’ün Şampiyona heyecanına ortak olmak ve yarışa katılmak isteyenler detaylar ve kayıt için www.nerfsampiyonasi.com adresini ziyaret edebilir. Ön elemeler için ilk başvurular 4 Mart’ta başlıyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı