Türkiye’nin güzelleri  Elidor Miss Turkey’le taçlanacak

Türkiye’nin güzelleri Elidor Miss Turkey’le taçlanacak

Serenay Sarıkaya'dan Elidor Miss Turkey'e davet !
Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, rol aldığı yeni reklam filmiyle genç kızları Elidor Miss Turkey’e davet ediyor!
 
 
 
Bu yılın en güzel kızları yine Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasıyla Star TV ekranlarında seçiliyor. Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor’un sponsorluğunu üslendiği yarışmada dereceye giren dört güzel, büyük ödüllerin yanı sıra dünyanın çeşitli yerlerinde Türkiye’yi temsil etme fırsatı da yakalayacak.
 
 
 
Dördüncü kez Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor, genç kızlara en büyük heyecanları yaşatmaya devam ediyor. Elidor’un yeni marka yüzü ve aynı zamanda 2010 yılı Miss Turkey finalisti olan Serenay Sarıkaya, genç kızları bu büyülü organizasyona katılmaya davet ediyor. Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve genç kızların büyük ilgi gösterdiği Elidor Miss Turkey bu yıl da fark yaratıyor. Birbirinden ilginç yaratıcı şovların da yer alacağı dev bir organizasyonla Star TV’de canlı yayınlanacak Elidor Miss Turkey, güzellere dünyanın farklı yarışmalarında Türkiye’yi temsil etme olanağı sunacak. Ayrıca birbirinden eşsiz ödüller de yarışmanın galiplerini bekliyor. Eğlenceli, neşeli ve kıpır kıpır içeriğiyle “yok böyle bir heyecan” dedirtecek Elidor Miss Turkey 2014, final gecesine kadar sürekli gündemde olmaya devam edecek.
 
 
 
Starlara yakışan final gecesi
 
 
 
Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV’de 24 yıl önce yayınlanmaya başlamasıyla büyük ilgi gören ve genç kızlara büyülü bir dünyanın kapısını aralayan yarışma, sürpriz etkinlikler ve ünlü isimlerle öne çıkacak. Dünya ve Avrupa Güzeli’nin seçildiği, günümüzün birçok ünlü ve başarılı ismini ilk kez Türkiye’ye tanıtan Elidor Miss Turkey, 15 Mayıs Perşembe akşamı görkemli bir törenle gerçekleşecek. Yarışmanın başvuruları 20 Nisan tarihine kadar http://elidormissturkey.startv.com.tr web sitesinden yapılabilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı