Uçak bileti ödüllü 5. Instagram yarışması başladı

Uçak bileti ödüllü 5. Instagram yarışması başladı

#hayatınahareketkatar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GezginFoto ve Qatar Airways tarafından düzenlenen, uçak bileti ödüllü 5. Instagram Yarışması için başvurular 31 Ağustos itibari ile başladı.

 

GezginFoto ve Qatar Airways işbirliği ile düzenlenen 5. Instagram Yarışması 31 Ağustos tarihinde başladı. Yarışma başvuruları 15 Ekim 2015 tarihine kadar Instagram üzerinden devam edecek.

 

Yarışmaya katılmak için Instagram kullanıcılarının en hareketli anlarını  #hayatınahareketkatar, #qatarairways  ve @gezginfoto etiketleri ile paylaşmaları yeterli!

 

Yarışma sonucunda birinci seçilecek Instagram kullanıcısı, Qatar Airways'in uçuş rotasında bulunan istediği şehre gidiş-dönüş uçak biletini almaya hak kazanacak. Ayrıca yarışma sonucunda jürinin beğenisini kazanan on fotoğrafın sahibine GezginFoto Dergisi'nin yeni sayısı hediye edilecek.

Yarışma Koşulları:

·        Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

·        Yarışmaya siyah-beyaz ve renkli her ayarda çekilen fotoğraf katılabilir.

·        Yarışmaya katılan fotoğrafın yeni çekilmiş ve yeni yüklenmiş bir fotoğraf olma zorunluluğu yoktur.

·        Her yarışmacı instagram üzerinden @gezginfoto ve @qatarairways sayfalarını beğenerek, #hayatınahareketkatar #qatarairways hashtag eklemelerini ve @gezginfoto sayfasının etiketlemesini yaparak, istediği sayıda fotoğrafla yarışmaya katılabilir.

·        1. seçilen yarışmacının ödül olarak gönderildiği seyahatte çektiği fotoğraflarından belirlenenler GezginFoto Dergisi’nde ve Qatar Airways’e ait içeriklerde yarışmacının adıyla yayınlanacaktır.

·        GezginFoto Dergisi ve Qatar Airways; 1. seçilen yarışmacının ödül seyahatinde çektiği fotoğraflarını, tüm yayınlar, internet siteleri ve sosyal paylaşım ağlarında ekstra bir telif ve bedel ödemeden süresiz olarak kullanabilir.

·        Sonuçlar seçilen kişiye instagram sayfasından “DIRECT” bölümü üzerinden bildirilecek, ardından www.gezginfoto.com.tr sitesi ve GezginFoto Dergisi üzerinden ilan edilecektir.

·        Birinci seçilen kişi gitmek istediği yeri Qatar Airways’in uçuş rotası içinden seçecektir.

·        Fotoğraf yarışmasına Türkiye dışından katılım kabul edilmeyecektir.

·        Yarışma sonucunda fotoğraflar, GezginFoto Dergisi Fotoğrafçıları ve Qatar Airways’ten bir yetkilinin de katılımıyla seçilecektir.

·        Yarışmaya katılacak fotoğrafların mülkiyet hakkının yarışmacıda olması, yani yarışmacı tarafından çekilmiş olması gereklidir. Aksi bir durumdan doğacak tüm yasal sorumluluk yarışmacıya ait olup ödül geri istenecektir.

 

 

Son Başvuru Tarihi: 15 Ekim 2015

Sonuçların Açıklanacağı Yer: www.gezginfoto.com.tr

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı