“Ücretsiz Araç Bakım Günleri”

“Ücretsiz Araç Bakım Günleri”

İstanbul ve Kocaeli'deki takipçilerimizin dikkatine
Türkiye’deki istasyon sayısı 300’ü aşan akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, yeni projesi “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” ile müşterilerine yine büyük bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. 10’uncu yılını kutlayan Starpet, tüm müşterilerine mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.
 
1 Ağustos - 15 Eylül tarihlerinde 09.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Ücretsiz Araç Bakım Günleri”nde kampanyanın olduğu istasyonlara gelen araçlara, gaz sızdırmazlık kontrolü, hava ?ltresi kontrolü, egzoz değeri ölçümü ile gaz ayarı, madeni yağ bakımı, hava ve su kontrolü yapılacak.
 
Gaz ayar kontrolü ile araçlarda yakıt-hava karışım oranına bakılarak fazla yakıt tüketimi olup olmadığı tespit ediliyor. Kontrol, yakıt tasarrufu yapmaya yardımcı olurken, çevre kirliliğinin önlenmesine de katkı sağlıyor. Sızdırmazlık testi ile araç içinde bulunan LPG ekipmanlarının her noktasında gaz kaçağı olup olmadığı kontrol ediliyor, gaz kaçağı tespit edilirse de önlem alınıyor. Starpet istasyonlarında müşteriler ayrıca yakıt tasarrufu sağlayan püf noktalar konusunda da bilgilendirilecek.
 
Kampanyanın uygulanacağı istasyonlar ve tarihleri:
 
Efemir Petrol / Florya            3 Ağustos Pazartesi - 6 Ağustos Perşembe
Garzan Petrol / Üsküdar        10 Ağustos Pazartesi -13 Ağustos Perşembe
İkra Petrol / Sancaktepe        17 Ağustos Pazartesi
Mrf Petrol / Sultanbeyli          18 Ağustos Salı
Tuncay Okalin / Gebze          20 Ağustos Perşembe
Deka Petrol / Kocaeli             25 Ağustos Salı

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı