Uludağ Premium’dan Mercedes-Benz Fashion Week’e  davetiye fırsatı

Uludağ Premium’dan Mercedes-Benz Fashion Week’e davetiye fırsatı

Billur Saatçi ile kazandırıyor

Uludağ Premium, bu yıl da moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin merakla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week’in destekçileri arasında yerini alıyor. Uludağ Premium, etkinlik süresi boyunca başarılı moda blogger’ı Billur Saatçi ile hazırladığı yarışmayla moda sevenlere 2 kişilik davetiye kazanma fırsatı veriyor.

 

Şişe tasarımıyla sektöründe fark yaratan Uludağ Premium, tasarım tutkunlarına ve tarzını yaşayanlara destek olmaya bu sezon da devam ediyor.

 

Uludağ İçecek bünyesinde, 2009 yılından bu yana tarz sahibi tüketicilerin beğenisine sunulan ve sektörün ilk “designer endorser” ürünü olarak piyasaya sürülen hafif içimli maden suyu Uludağ Premium,   Mercedes-Benz Fashion Week’e bu yıl da destek vermeye devam ediyor.  Moda dünyasının yakından takip ettiği Dice Kayek markasının tasarımcıları Ece ve Ayşe Ege’nin elinden çıkan şişe tasarımlarıyla sektöründe özel bir yere sahip olan Uludağ Premium, yeni koleksiyonların moda severlerle bulaşacağı Mercedes-Benz Fashion Week heyecanına ortak oluyor.

 

16-20 Mart tarihleri arasında  Tophane’de yer alan Antrepo 7’de gerçekleşecek defile ve moda sunumları, tüm moda severler tarafından heyecanla bekleniyor. Katılımcılar hafta boyunca ünlü modacıların yeni sezon koleksiyonlarını izleme fırsatı buluyor.

 

Herkesin takip ettiği davetiye!

 

Uludağ Premium, sevilen moda blogger’ı Billur Saatçi ile hazırladığı yarışmayla moda sevenlere Mercedes-Benz Fashion Week’e 2 kişilik davetiyesi kazanma fırsatı veriyor. Davetiye kazanmak isteyenler Billur Saatçi’nin blogunu (www.offnegiysem.com) takip ederek yarışmaya katılım koşullarından haberdar olabiliyor.

 

Moda tutkunları ayrıca Fashion Week boyunca modaya dair tüm gelişmeleri, Vogue’un, vogueturkiye instagram hesabından takip edebiliyor.  

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı