Ünlü Boya Fotoğraf Yarışması Başladı

Ünlü Boya Fotoğraf Yarışması Başladı

Usta İşi Kareler kazandırıyor
Ünlü Boya tarafından düzenlenen ödüllü “Ünlü Boya ile Usta işi Kareler” yarışmasına katılmak için son başvuru tarihi 19 Aralık 2014.
 
Sektördeki serüveni 1978 yılında Hasan Ünlü’nün liderliğinde başlayan; kalite, yenilik ve teknik destek öğelerini prensip edinerek sürdüren Ünlü Boya, iş ortaklarına, partnerlerine ve sektöre geniş yelpazede hizmet vermeye devam ediyor. Teknolojik ilerlemeleri, sektörel gelişmeleri ve müşterilerinin isteklerini güncel bir şekilde takip eden Ünlü Boya, “Ünlü Boya ile Usta İşi Kareler“ ile sosyal medyada adından söz ettirecek bir yarışmaya hazırlanıyor.
 
“Bir heykel, bir yemek, bir manzara veya bir resim, yaşadığın yeri anlatan en güzel fotoğrafı çek!” mottosuyla başlayacak yarışma ile Ünlü Boya, insanlardan ve insanların yaşadığı yerden aldığı enerjiyi, bilgiyi ve tecrübeyi ön plana çıkararak tüm paydaşlarıyla beraber bir katma değer yaratmayı amaçlıyor.
 
Herkese açık olan yarışmaya Instagram ve Twitter üzerinden katılmak için, katılımcıların yaşadıkları yeri anlatan en güzel fotoğrafı çekip  #ustaişi etiketi ve @unluboya mentionu ile paylaşmaları, yarisma.unluboya.com.tr adresinden katılmak için sayfada ‘Hemen Katıl’ı tıklayıp, Facebook hesabıyla giriş yapmaları gerekmektedir. Telefon numarası ve adres bilgilerini girdikten sonra fotoğrafı ekleyip, yarışmaya katılabilirler. 
 
Başvuruların 19 Aralık 2014 tarihine kadar süreceği yarışmada, birincilik ödülü Nikon D7100 profesyonel fotoğraf makinesi, ikincilik ödülü 16 gb iPad Air, üçüncülük ödülü 16 gb iPhone 5S olarak belirlendi.
 
Yarışmaya katılmak için unluboya.com.tr ve yarisma.unluboya.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı