Vadaa Şans Yarışması

Vadaa Şans Yarışması

Vadaa Şans ile Worldpuanlar Sizi Bekliyor!

Vadaa Şans ile Worldpuanlar Sizi Bekliyor! Bilgi ve şans yarışması Vadaa Şans ile World puan kazanma şansı!

Yapı Kredi World kredi kartı ile Vadaa Şans yarışmasına katılıp çeşitli sorulara doğru cevaplar vererek World puanlar kazanabilirsiniz. Vadaa Şans yarışması hafta içi her gün saat 20:00’da World Mobil uygulamasında yapılıyor. Yarışma sonucunda her gun 5 soruya doğru cevap verenler 5 ile 15 TL arasında değişen World puanlar kazanıyor.

Vadaa Şans Nedir?
Vadaa Şans, her akşam saat 20:00’da World Mobil üzerinden oynanan şans ve bilgi yarışmasıdır. Yarışma süresince sorulan sorulara doğru cevap vererek kartlarındaki numaraları tamamlayan yarışmacılar yarışmayı kazanırlar.

Vadaa Şans Nasıl Oynarım?
Hafta içi saat 20:00’de World Mobil üzerinden Vadaa Şans menüsüne girerek yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmada her yarışmacıya 1 kart verilir ve bu kartların üzerinde 5 adet numara içerir. Sorulan soru numarası kartında yer alanlar yarışmayı tamamlamak için bu soruya doğru cevap vermelidir. Yarışmaya özel belirlenen kazanan yarışmacı sayısına ulaşıncaya kadar sorulan sorulara doğru cevap vererek kartlarındaki numaraları tamamlayan yarışmacılar yarışmayı kazanır.

Vadaa Şans Yarışmasında Nasıl Joker Kazanırım?
Yarışma öncesi sorulan joker sorusunu doğru bilmeniz durumunda 1 adet joker hakkı kazanırsınız. Kazandığınız jokerleri biriktirebilirsiniz. Joker hakkınızı kullanarak yanlış bildiğiniz ve kartınızda numarası bulunan soruyu doğru bilmiş sayılırsınız. Her yarışmada yalnızca 1 kez joker kullanma hakkınız bulunur.

Vadaa Şans Yarışmasına Kimler Katılabilir?
Vadaa Şans’a kaydolarak yarışmalara katılmak için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekmez. Yarışmayı kazandığınız durumda yarışma ödülünün aktarılabilmesi için en az bir adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ınız olmalıdır.

Vadaa Şans Katılım Koşulları
Vadaa Şans, şans faktörü de içeren ve tüm katılımcıların eş zamanlı yarıştığı bir bilgi yarışmasıdır.

Yarışmalara katılmak için World Mobil’in Profilim>Vadaa Şans menüsünden bir kereye mahsus kayıt olunmalıdır.

Yarışmanın başlamasına 2 saat kala kayıt alma süreci geçici olarak kapanır. O günkü yarışma sonlandıktan 15 dakika sonra yarışmaya kayıt olarak bir sonraki yarışmaya katılabilirsiniz.

Katılımcılar yarışmaya başlamadan önce üzerinde 5 adet numara bulunan birer Vadaa Kartı seçer. Yarışma esnasında Vadaa keseden çektiği topların sorularını sorar. Vadaa Kartı’ndaki tüm numaralara karşılık gelen soruları doğru bilenler yarışmayı kazanır. Yarışmanın büyük ödülü yarışmayı kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.

Yarışmacıların Worldpuan ödüllerini kullanabilmeleri için en az 1 kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard’ı olması gerekmektedir.

Yarışmalar ile ilgili tüm bilgilere World Mobil’in Profilim>Vadaa Şans menüsünden ulaşabilirsiniz.

Vadaa Şans yarışmalarına katılabilmek için World Mobil uygulamasının Android cihazlar için 3.3.9, iOS cihazlar için 3.3.7 veya daha güncel bir sürümü olmalıdır.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı