Victorinox çakıları yeni tasarımcılarını bekliyor

Victorinox çakıları yeni tasarımcılarını bekliyor

Büyük ödül 40 bin euro
Victorinox markası, düzenlediği “Klasik Çakı Seri Tasarım Yarışması’yla”, yeni tasarımcılarıyla buluşmayı hedefliyor. Dünya çapında düzenlenen yarışmaya yaratıcı fikirleri olan herkes katılabilir. 29 Ekim’e kadar, internet üzerinden başvuruların yapılabileceği yarışmanın ödülü 40.000 Euro. 
 
 Victorinox markası, 1884 yılında İsviçre Alp’lerde, İsviçre ordusu için sağlam ve kaliteli bıçaklar üreterek yola çıktı. 130 yılı aşan geçmişiyle dikkat çeken marka, günümüzde de fonksiyonel ve kaliteli çakılarıyla karşımıza çıkıyor. Geleneksel anlayışla moderni birleştiren marka, çakıdan bıçaklara, ev aletlerinden çantaya kadar geniş bir yelpazede seçenek sunuyor. 
 
 Çakılarıyla da dikkat çeken marka, bu yıl dünyanın dört bir köşesinden, her yaşta tasarımcının katılabileceği bir yarışma düzenliyor. Hayatımızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanan çakılara, yeni bir soluk  getirmek isteyen yarışmacıların tek yapması gereken tasarımlarını https://victorinox2015.jovoto.com/ideas sitesine yüklemek. 
Yarışmanın ilk oylaması, jovoto.com sitesinde kullanıcılar tarafından yapılacak. Genel oylama bittikten sonra, ilk 40’a girenler Facebook sayfasından oya sunulacak. Ardından, seçilen ilk 15 tasarım ödül alıyor. İlk 10 ise lisans hakkını elde ediyor. Ayrıca, 2015 yılında piyasaya sürülen 10 tasarım içerisinden en çok satılan ürünün sahibi ekstra ödül alacak. Büyük ödülü 40.000 Euro olan yarışmanın sonuçları 5 Kasım’da açıklanacak. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı