Viko Ev Hediye Etti

Viko Ev Hediye Etti

Viko Bayilerine Kazandırdı
Elektrik anahtar ve priz sektörünün inovatif ve lider markası VİKO, yeniliklerin öncüsü olma kimliğini her alanda sürdürürken müşterileri için değer yaratan uygulamalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.  Müşteri odaklılığı en önemli kurumsal değeri olarak ele alan VİKO, motivasyon amacı ile gerçekleştirdiği bayi toplantısını Grand Tarabya Otel’indeki muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirdi. 
 
“ Bayilere Konut Hediyesi “
Elektrik anahtar ve priz sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşu olan ve ürünlerini 72 ülkeye ihraç ederek ülkemizi dünya pazarlarında da başarıyla temsil eden VİKO, ülkenin dört bir yanından gelen bayileri ile Grand Tarabya Oteli’nde düzenlenen muhteşem bir organizasyonda buluştu. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yaptığı ve VİKO Bayileri’nin eşleri ile katılım gösterdiği gecede VİKO CEO’su Nusret Kayhan APAYDIN, Satış Direktörü Selçuk ERSOY, Pazarlama Direktörü Aysel ÖZALTINOK ile VİKO Satış ekibi yer aldı. Bu yıl bayileri için yine çok farklı bir uygulama gerçekleştiren VİKO,  2014 yılı performanslarına paralel olarak ve çekiliş sonuçlarına göre bayilerine farklı metrekarelerde konut hediyesinde bulundu. 
“ Birlik ve Beraberlik Sözü “
VİKO CEO’su Nusret Kayhan Apaydın ile VİKO Satış Direktörü Selçuk ERSOY ve ekibinin konukların masalarını ziyaret ederek gösterdikleri sıcak ilgi takdir topladı. Gecenin sonunda sahne alan ve sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi izleyicilerden büyük alkış aldı.  VİKO üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının da eşlik ettiği sahne performansının ardından VİKO çalışan ve bayilerinin gelecek hedefleri doğrultusunda verdiği birlik ve beraberlik sözü büyük bir sinerji oluşturdu. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı