Vodafone faturasız abonelerine BMW 118i kazandırıyor

Vodafone faturasız abonelerine BMW 118i kazandırıyor

Her 20 TL bir çekiliş hakkı
 
13 Ağustos 2015 – Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, faturasız abonelerine kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. 4 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında TL yükleyen tüm Vodafone Faturasızlar, yaptıkları her yüklemeye karşılık olarak çekiliş hakkı kazanacaklar. Büyük ikramiyesi BMW 118i otomobil olan kampanya kapsamında 20 TL ve üzeri her yükleme birden fazla çekiliş hakkı kazandıracak. 
 
Vodafone Faturasızlar, çekiliş kampanyasına TL yükleme yaptıkları tüm noktalardan ücretsiz katılarak en az bir çekiliş hakkı kazanacaklar. Talihliler, Milli Piyango İdaresi tarafından 21 Eylül’de yapılacak çekilişle belirlenerek, kazananların listesi 24 Eylül’de açıklanacak.
 
Ender Buruk: “Faturasız abonelerimize kazandırmaya devam ediyoruz”
 
Vodafone Faturasızlar için her zaman kazandırma vizyonuyla yenilikçi tarifeler ve hayatı kolaylaştıran fırsatlar sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, yeni kampanya hakkında şunları söyledi:
 
“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tarifelerle karşılarken onlara her daim kazandıran kampanyalar düzenliyoruz. Bu avantajlı kampanyalarımıza bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız abonelerimize yapacakları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıracak bir çekiliş kampanyası düzenliyoruz. 4 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek kampanyamızla 1 kişiye BMW 118i otomobil, 100 kişiye Vodafone Smart 6 akıllı telefon, 100 kişiye de Vodafone Smart Tab 6 tablet hediye edeceğiz. Tüm faturasız abonelerimizi bu kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı