Vodafone Faturasız Hat BMW 118i kazandırdı

Vodafone Faturasız Hat BMW 118i kazandırdı

Vodafone talihlisi otomobiline kavuştu

Vodafone’un son olarak 4 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında düzenlediği ve faturasız abonelere yaptıkları her yükleme karşılığında en az bir çekiliş hakkı kazandıran kampanya da sonuçlandı. Buna göre, 10 TL ve üzeri her yükleme için birden fazla çekiliş hakkı kazanan Vodafone Faturasız aboneler arasında Milli Piyango idaresi tarafından 21.09.2015 tarihinde yapılan çekilişle, 1 talihli BMW 118i otomobil, 100 talihli Vodafone Smart Tab 6 akıllı telefon, 100 talihli de Vodafone Smart Tab tablet kazandı. Büyük ikramiye BMW 118i otomobili kazanan Yunus Köş, Vodafone Plaza’da düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

 

Araç teslim töreninde konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

 

“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tarifelerle karşılarken onlara her daim kazandıran kampanyalar düzenliyoruz. Bu avantajlı kampanyalarımıza bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız abonelerimize yaptıkları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıran bir çekiliş kampanyası düzenledik ve bir abonemizi daha otomobil sahibi yaptık. Çekilişimiz sonucunda 1 kişiye BMW 118i otomobil, 100 kişiye Vodafone Smart Tab 6 akıllı telefon, 100 kişiye de Vodafone Smart Tab 6 tablet hediye ettik. Büyük ikramiyenin sahibi abonemiz Yunus Köş’ü kutluyor, hediyemizi güzel günlerde kullanmasını diliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, yenilikçi ve avantajlı tarifelerimizle birlikte hayatı kolaylaştıran fırsatlar da sunarak abonelerimize sürekli kazandırmaya devam edeceğiz.”

 

Kampanyanın tüm talihlilerine ULAŞMAK İÇİN TIKLA: http://kimkazandi.com/cekilissonucu/vodafone-faturasiz-bmw-118i-cekilisi

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı