Vodafone Freezone'lu Gençlere Özel  PlayStation®4 20. Yıl Sürümü kazanma şansı!

Vodafone Freezone'lu Gençlere Özel PlayStation®4 20. Yıl Sürümü kazanma şansı!

oyunbizimisimiz.com

Vodafone FreeZone, “#OyunBizimİşimiz” mottosuyla düzenlediği yeni kampanyasında, bir talihliye tüm dünyada sadece 12.300 adet üretilen “PlayStation®4 20. Yıl Sürümü”nden hediye edecek. Vodafone FreeZone’lulara özel olarak düzenlenen kampanya için hazırlanan reklam filminde Beşiktaşlı oyuncular Necip ve Serdar rol alıyor. Ünlü futbolcular kendilerine oyun arkadaşı aradıklarını belirterek Vodafone FreeZone’lu gençleri www.oyunbizimisimiz.com adresinden online yarışmaya katılmaya davet ediyor.

 

4 Mayıs 2015 – Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, “Oyun bizim işimiz” mottosuyla oyun sektöründe önemli bir adım atıyor. Bu doğrultuda ilk işbirliğini Sony PlayStation® ile yapan şirket, PlayStation tutkunu Vodafone FreeZone’lulara özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, bir talihliye, PlayStation'ın 20. yıldönümü anısına tüm dünyada sadece 12.300 adet üretilen “PlayStation®4 20. Yıl Sürümü”nden hediye edilecek.

 

Vodafone FreeZone, PlayStation®4 kampanyası için özel bir film de hazırladı. Beşiktaşlı futbolcular Necip ve Serdar’ın rol aldıkları filmde, iki ünlü futbolcu kıyasıya PlayStation®4 oynarken görülüyor. Oyunun sonunda Vodafone FreeZone’lulara seslenen futbolcular, kendilerine iki oyun arkadaşı daha aradıklarını belirterek Vodafone FreeZone’lu gençleri www.oyunbizimisimiz.com adresinden online yarışmaya katılmaya çağırıyor. PlayStation tutkularını anlatan fotoğraflar yükleyerek yarışmaya katılan oyuncular arasından jürinin yapacağı değerlendirme ile seçilecek iki FreeZone’lu takımlarını seçerek Beşiktaşlı yıldız oyuncularla yan yana PES atıp 20. yıla özel PlayStation®4 sahibi olma şansını yakalayacak.

 

PlayStation®4 avantajlı fiyatlarla Vodafone’da

 

Vodafone’un Sony ile yaptığı işbirliği kapsamında, PlayStation®4 oyun konsolu, Vodafone Türkiye’nin İstiklal Caddesi, Cevahir, Göktürk, Capacity, Beşiktaş, Bağdat Caddesi ve Capitol mağazalarında avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca, yeni çıkan bazı oyunlar için Vodafone FreeZone’lulara ön satış imkânı da sağlanacak. Bu mağazalardan birinde 20. yıla özel “PlayStation®4 20. Yıl Sürümü” de sergilenecek. 7 Mayıs’a kadar ise PS4 + Bloodborne oyunu PlayStation resmi satış noktalarında Vodafone FreeZone’lulara 1.649 TL yerine 1.499 TL’ye satılacak.

 

PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü

 

Sony Computer Entertainment Inc. tarafından orijinal PlayStation'ın 3 Aralık 1994'te piyasaya sürülüşünün 20. yıldönümü anısına geliştirilen "PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü", PlayStation'ın piyasaya sürülüş tarihini temsilen sadece 12.300 adet üretildi. Satışa sunulmayan koleksiyon ürünü, son 20 yılda piyasaya sürülen tüm PlayStation platformlarına ilham kaynağı olan, orijinal PlayStation'ı andıran çok özel bir model. Özel tasarlanmış detaylarıyla dikkat çeken PlayStation®4 sistemi, Kablosuz Kontrol Cihazı (DUALSHOCK4), PlayStation®Camera, dikey standı ve mono kulaklığının tamamı, orijinal konsolu hatırlatan ve sınırlı sayıda sunulan bir renk olan "Orijinal Gri" renkte sunuluyor. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı