Volkan Konak konser davetiyesi kazanma şansı

Volkan Konak konser davetiyesi kazanma şansı

Optimum Outlet Kampanyası

22 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Optimum Outlet AVM’den alışveriş yapan ziyaretçiler çift kişilik konser bileti kazanma şansını yakalayacak. Kampanya kapsamında hafta içi günlerde, toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri 4 Mart Cuma saat 21:00’da gerçekleşecek Karadeniz müziğinin güçlü sesi Volkan Konak konserine davetiye kazanacak.

 

Dünya kadınlar gününüze kendinizi şımartarak renk katın

 

Kadınlar günü öncesi ister kendini, ister sevdiklerini Optimum’dan seçtikleri hediye ile şımartmak isteyenler konser bileti kazanarak coşkuyu iki katına çıkartacak.

Karadeniz ve Türk halk müziğinin nabzını tutan şarkılarıyla müzikseverlerin ilgi ve beğenisini kazanan Volkan Konak’ın albümlerinden sevilen şarkılarını seslendireceği konser etkinliği 4 Mart Cuma günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Volkan Konak ile müziğin keyfini çıkarmak isteyen tüm müzikseverler önce Optimum’a alışverişe, sonra konsere doyasıya eğlenmeye gidecek.

 

Her fırsatta sanata ve sanatçıya destek veren ve daha önce de Ferhat Göçer, Sertab Erener, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç ve Mustafa Ceceli gibi birçok sanatçının konserlerine ana sponsor olan İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, sevilen isimleri hayranlarıyla buluşturmaya devam edecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı