Watsons E-Kart uygulaması kazandırıyor

Watsons E-Kart uygulaması kazandırıyor

Uygulamayı indir, paylaş, kazan
Sevdikleriniz için en özel yeni yıl hediyelerini bulabileceğiniz Watsons’ta sürprizler bitmiyor. Watsons size özel E-Kart’larla yeni yıl dileklerinizi paylaşmanız için yılbaşına özel bir uygulama geliştirdi. Üstelik paylaşımlarınız size Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazandıracak. 
 
Yeni yıla özel olarak ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve kendinize yüzlerce hediye alternatifleri sunan Watsons, 2015 yılı için en özel dileklerinizi birbirinden güzel kartlara dönüştürerek sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayacak bir uygulama geliştirdi.  
Watsons’ın http://hediyezamani.watsons.com.tr/  adresinde bulabileceğiniz “Şimdi Hediye Zamanı” temalı yılbaşı uygulamasıyla, sizin için özel olarak hazırlanan rengârenk temalardan dilediğinizi seçip mesajınızı yazdıktan sonra kartınızı oluşturabilir ve başta Instagram olmak üzere dilediğiniz sosyal medya platformundan paylaşabilirsiniz.
 
Uygulamayı kullanarak yarattığı yılbaşı kartını Instagram’da #WatsonslaHediyeZamanı etiketiyle paylaşan 5 kişi Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazanma şansına,  ayrıca 50 kişi de Watsons yılbaşı hediye seti kazanma şansına sahip olacak.  
İyi dileklerinizi paylaşarak siz sevdiklerini mutlu ederken, birbirinden özel hediyeleriyle Watsons da sizleri mutlu etmeye hazır.
Unutmayın, Watsons’ta her zaman daha fazlası var. 
 
www.watsons.com.tr
www.facebook.com/watsonsturkiye
www.twitter.com/watsonsturkiye
www.instagram.com/watsonsturkiye
www.foursquare.com/watsonsturkiye
www.youtube.com/watsonsturkiye
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı