Watsons Ödülleri 2023 Çekilişi

Watsons Ödülleri 2023 Çekilişi

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Oylaması

Watsons Ödülleri 2023 Çekilişi için katılımlar devam ediyor.. Watsons Club üyelerine özel “Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” seçimi için oylamaya katılın, favori ürünlerinize oy verip 500 hediye setinden birini veya ödül gecesine katılım hakkı kazanma şansı yakalayın!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için 30 Haziran 2023 tarihine kadar oy verebilirsiniz. Watsons Ödülleri için 25 farklı kategoride favori ürününüzü seçip oy kullanabilirsiniz. İlgili sayfadaki formu eksiksiz doldurmayı unutmayın. Kampanya sonunda oy veren kişiler arasında yapılacak çekiliş ile 5 kişi ödül töreni gecesine davetiye kazanırken, 500 kişi de Watsons Hediye Seti kazanacak.

 

Watsons Ödülleri için oylamayı bu adresten “WATSONS – VOTE” yapabilirsiniz:(https://odul.watsons.com.tr/Home/Vote)

Watsons Çekiliş Sonuçları 1 Ağustos 2023 tarihinde ilan edilecek. 

 

WATSONS ÖDÜLLERİ ÇEKİLİŞİ - KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya A.S. WATSON GÜZELLIK VE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. adına MPİ'nin 28.04.2023 tarih ve E-24951361-255.05.02-36674 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmiştir.
odul.watsons.com.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 03.05.2023 tarihinde başlayacak, 30.06.2023 tarihinde son bulacaktır.
Kampanya süresi boyunca odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler, kendilerine sağlanan giriş metotlarından birisini kullanıp 25 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir.
Oy kullanarak, formu dolduran Watsons Club üyesi müşteriler arasından çekiliş ile belirlenecek 500 kişi WATSONS HEDİYE SETİ (1 adet şampuan, 1 adet duş jeli, 1 adet dudak ürünü, 1 adet yüz ürünü, 1 adet vücut ürünü, 1 adet el ürünü) kazanacaktır. (Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.)
Oylama yapan ve formu dolduran Watsons Club üyeleri arasından çekiliş ile belirlenecek 5 Elite üye ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaktır. Davetiye sadece ödül törenine giriş ve gala gecesini kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.
Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 2 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir.
Çekiliş sonucu hediye seti kazanan kişiler 1 Ağustos 2023 tarihinde odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir. Hediye gönderimleri Eylül ayının üçüncü haftası itibariyle kişilerin beyan ettikleri adreslere kargo yoluyla yapılacaktır.
Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye'nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.
Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Formu doldurmayan kullanıcılar hediye hakkı kazanamaz.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıca, Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.
Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.
Watsons çalışanları oylamaya katılabilir ancak oylama sonucu çekilişe katılamaz.
Çekiliş kampanyasına 18 yaş altı kişiler katılamaz, katılıp kazanırsa hediyesi teslim edilmez.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı