WinWin Çekiliş Sonucunda Tutarsızlık

WinWin Çekiliş Sonucunda Tutarsızlık

Canlı yayında kazanandı, gazetede ismi yok!

Çok büyük ilgiyle başlayan WinWin Çekilişinde gariplikler bitmiyor. Önce defalarca kampanya bitiş tarihi ertelendi. Çekiliş tarihi başta ilan edilmişken ertelenen kampanya için bir türlü çekiliş tarihi açıklanmadı, açıklanan tarih yine ertelendi. Bu sabah Hürriyet Gazetesinde resmi sonuçlar açıklandığında ise yeni bir sürprizle karşılaştık. Fenerbahçe TV’de Canlı yayında ev kazandığı ilan edilen ve canlı yayına telefonla bağlanıp Acun Ilıcalı ve Başkan Ali Koç ile konuşan Serap E.’ nin ismi Hürriyet Gazetesindeki resmi ilanda, ev kazanan 5 asil ve 5 yedek talihli arasında yok.

Şimdi Ne Olacak? Çekilişler konusunda görüştüğümüz uzman kişiden aldığımız bilgilere göre, önemli olan noter tutanağında hangi isimlerin yazdığı… Noter tutanağında ismi yazanlar hediyelerini alacak. Gazete ilanı resmi ilan sayılacağından muhtemelen gazete ilanında kazandığı ilan edilen 5 kişi hediyelerini direkt alacak. Canlı yayında kazandığı ilan edilen Serap E. ise yasal yollara başvurması halinde ikramiyesini alabilecek; ancak konunun o kadar uzayacağını tahmin etmiyoruz. Fenerbahçe yönetiminin yasal sürece gidilmeden Serap E.’ye de ikramiyesini vereceğini, hatanın kaynağını bulmak için gereken çabayı gösterip sebebini kampanyaya gönül verenlerle paylaşacağını öngörüyoruz.

Diğer hediyelerde de hata varsa? İşte o zaman işler biraz daha karışıyor. Çekilişin yenilenmesi gündeme gelebilir. Burada MPİ’ye yapılacak itirazlar süreci belirleyecek. Çekiliş listesinin sağlıklı oluşturulduğu, çekilişin kurallara uygun yapıldığı sonucuna varılırsa yüksek olasılıkla noter tutanağındaki liste esas alınarak hediyeler dağıtılır, ancak listede bir sorun olduğu veya çekiliş sürecinde hata yapıldığı tespit edilirse MPİ çekilişin yenilenmesini isteyebilir.

Fenerbahçe WinWin Çekiliş Sonucu - Binlerce Hediye Sahibini Buldu! Tam liste için aşağıdaki linke tıklayın.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/Fenerbahce-WinWin-Cekilisi
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı