WinWin Çekilişinde Hediye Kazananlar Ne Yapmalı

WinWin Çekilişinde Hediye Kazananlar Ne Yapmalı

Fenerbahçe WinWin Çekilişi, Talihlilerin Yapması Gerekenler

Tüm çekilişlerde çekiliş tarihi, yeri ve saati, talihlilerin yapması gerekenler, son başvuru tarihleri, hediyelerin kullanım şekil ve şartları ile başvurular için yapılması gerekenler yasal metinde yer almasına rağmen, Fenerbahçe WinWin Çekilişi için yapılan ayrıcalıklar nedeniyle bu bilgilere ulaşmak pek mümkün olmadı. Kampanya birkaç kez uzatıldı, çekiliş tarihi birkaç kez değişti. Sonunda çekiliş yapıldı ama sonuçların sadece bir kısmı yayınlandı. 10 Temmuz’da yayınlanan tam listeye rağmen özellikle deneyimsel hediyelerin nasıl alınabileceği, nasıl kullanılabileceği ve nereye başvurulması gerektiği ile ilgili açıklama yapılmadı. Bugünlerde ise binlerce talihli ne yapacağını soruyor.

Büyük hediyeler, yani ev, araba ve New York seyahati kazanan kişilerin adreslerine posta yolu ile tebligat yapılacak. Bu işlemleri Fenerbahçe adına vekil ajansı yürütüyor. Kazanmış olmanıza rağmen tebligat elinize ulaşmadıysa mutlaka ve en hızlı şekilde vekil ajansa ulaşmalısınız.

Deneyimsel hediyeler, forma, sezonluk bilet gibi hediyeler için ise hediyelerin hangi koşullarda verileceği, hangi yolla talihlilere ulaşılacağı konusunda resmi bir açıklamaya ulaşamadık. Normal koşullarda bu hediyeler için de tebligat gönderilmesi, noterden imzalatılıp ilgili ajansa başvurulması gerekiyor, ancak burada da bir istisna olduğu söyleniyor. Bu nedenle deneyimsel hediye, sezonluk bilet, forma vb hediye kazananların da vekil ajansa başvurması; öncelikle SMS gönderilen telefon numarasını doğrulatması, sonrasında ise yapılacakların ajans tarafından detaylı olarak anlatılacağı bilgisine ulaştık. Kazananların arayabilecekleri numara; Hedef Çekiliş : +90 212 356 75 70.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı