Winx Perileri ile Rüya Gibi Roma Seyahati

Winx Perileri ile Rüya Gibi Roma Seyahati

Her 35 TL alışverişe bir çekiliş hakkı
Oyuncak sektörünün lider şirketlerinden Adore Oyuncak tarafından ülkemize getirilen Winx Perileri, minik hayranlarını velileriyle birlikte seyahate davet ediyor! 25 Nisan’da başlayacak olan kampanya kapsamında tüketiciler, 35 TL ve üzeri Winx bebek alışverişi yaptıklarında, Roma seyahati kampanyasına katılmaya hak kazanıyor. 
 
Winx Perileri minik arkadaşlarını ellerinden tutup Roma seyahatine götürüyor. Rengarenk kıyafetleri, upuzun saçlarıyla çocukların en keyifli oyun arkadaşları olan Winx Perileri, küçük dostlarını Roma’ya davet ediyor. 25 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında tüketiciler, 35 TL ve üzeri yaptıkları Winx bebek alışverişlerinde, Roma seyahati kampanyası için çekilişe katılmaya hak kazanıyor.
 
www.winxclub.com adresinde veya satış noktalarında bulunan katılım formunu doldurulup, alışverişin yapıldığını gösteren fiş/fatura aslı ile beraber Adore Oyuncak Merkez Ofis’e posta yoluyla gönderen tüketicilerden 2 çocuk 1’er velisiyle beraber Roma seyahatine çıkacak. Çekilişi kazanan 8 çocuk ise Winx lisanslı ürünlerinden oluşan özel Winx hediye paketi kazanacak. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı