Yapı Kredi Play’le Bir Kez Daha “Sahne Senin”

Yapı Kredi Play’le Bir Kez Daha “Sahne Senin”

Jüriyi etkile, kazan

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında bu yıl beşinci kez düzenlenen “Sahne Senin” yarışması ile gençlerin sınır tanımayan hayallerine ilham olan Yapı Kredi Play, sahneyi yine gençlere bıraktı.

Türkiye’nin en prestijli ve uzun soluklu ödülü Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında, gençleri sahneye davet eden “Sahne Senin” başladı.

Yapı Kredi Play “Sahne Senin” yarışması, olurmuolur.com.tr web sitesi üzerinden 11 Mart– 10 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılımcılar belirlenen 2 görevden birini seçerek oyunculuk performanslarını 3 dakikalık video ile sergileyecek.

Tüm gençlere açık olan Yapı Kredi Play “Sahne Senin” yarışmasında çekilen videolar, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri jüri üyelerinden oluşacak bir ekip tarafından değerlendirilecek. Kazananlar olurmuolur.com.tr  üzerinden açıklanacak.

Yeni fikirleri ve genç yetenekleri desteklemek amacıyla düzenlenen yarışma sonucunda kazananlar iPad Air 2 kazanmanın yanı sıra Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri gecesinde sahnede plaket alma şansı da yakalayacak.

Yapı Kredi Play “Sahne Senin”e katılım ve yarışma hakkında daha fazla bilgiye olurmuolur.com.tr  ve playcard.com.tr  adreslerinden ulaşılabiliyor.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı