Yapı Kredi Worldcard Nisan’da da kazandırıyor

Yapı Kredi Worldcard Nisan’da da kazandırıyor

50 TL Puan kazan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye’nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard, Nisan boyunca yapılacak alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. 
 
Yapı Kredi müşterileri tüm bireysel kredi kartları ve TLcard’ları ile 1-30 Nisan 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışveriş sonrası tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanyadan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının ve bireysel TLcard’larının yanı sıra Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar da faydalanabiliyor.
 
 
Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde geçerli olacak kampayaya katılmak için “NİSAN” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin “3160”a gönderilmesi yeterli oluyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise “NİSAN” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini “6635”e SMS olarak göndererek kampanyaya katılabiliyor.
 
 
Kampanyaya ayrıca  World, adios ve Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabiliyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı