Yemek.com 'dan Macaron Workshop kazandıran yarışma

Yemek.com 'dan Macaron Workshop kazandıran yarışma

#7gün7smoothie

Yemek.com, ‘#7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası’nı başlatıyor. Her güne 1 smoothie tarifi ve profesörden onaylı beslenme önerileri ile yaza daha zinde, sağlıklı ve lezzetli giriyoruz. İsteyen istediği zaman başlamakta özgür. Ancak makaron workshop’u ya da spa masajı kazanmak isteyenler için sırasıyla 8 ve 10 Haziran son tarihler. Bu meydan okumaya katılmak istersen, tarifler ve öneriler için adres tabii ki Yemek.com, başlık ise #7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası.

 

29.05.2015, İstanbul

 

Yemek.com, bizlere meydan okuyor! Meydan okuma deyince aklınıza zorlu şeyler gelmesin; bu seferki hem çok lezzetli hem de sağlıklı. 1 hafta boyunca her gün 1 smoothie hazırlayıp Yemek.com’un beslenme önerilerine de uyarak güne daha zinde başlayabilir, ödemlerinizden kurtulabilir,  mide ve sindirim sisteminizi rahatlatabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan taze meyve sebzeler, bir blender ve 10 dakika. İstediğiniz gün başlayabilirsiniz; kendinizi ne zaman iyi hissetmek isterseniz.

 

Profesörden onaylı önerilerle hazırlandı

Yemek.com, #7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası için bir haftalık smoothie takviminize eşlik edecek örnek bir diyet listesi de oluşturdu ve öneriler için Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Baş’tan destek aldı.

 

Bu meydan okumayı kabul edenleri hediyeler de bekliyor

Bu meydan okumaya katılanları tatlı sürprizler de bekliyor. Hazırladığı smoothie’lerin fotoğraflarını Instagram’da #7gün7smoothie etiketiyle paylaşan ve Yemek.com’un Instagram hesabını takip edenlerden bir kişiye İstanbul’un en iyi mutfak akademilerinden birinde makaron workshop’u hediye edilecek. Bu hediyeyi kazanmak isteyenler için son katılım tarihi 8 Haziran.

 

#7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası‘na katılarak smoothie deneyimlerini ve nasıl hissettiğini blogunda yazanlardan bir kişiyi ise İstanbul’un en iyi otellerinden Grand Hyatt’ta tek kişilik bir spa masajı bekliyor olacak. Bu hediye için son katılım tarihi 10 Haziran.

 

Smoothie tarifleri ve öneriler için Yemek.com ziyaret edilebilir

Yemek.com’un haftalık smoothie tarifleri sırasıyla Kivili smoothie,  Muzlu hurmalı smoothie,  Ananaslı ve baharatlı smoothie, Avokadolu smoothie, Mangolu portakallı smoothie,  Pancarlı smoothie ve Orman meyveli smoothie şeklinde.  Tarifler ve beslenme önerileri için yine Yemek.com’un #7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası başlığını ziyaret etmek gerekiyor.

 

Katılmak için çok neden var

Yemek.com, ‘#7gün7smoothie İyi Hissetme Haftası’na katılma sebeplerini şöyle özetliyor:

 

•         Sebze ve meyvelerin vitaminlerini ve doğal tadını bozmamak için

•         Protein, karbonhidrat, vitamin ve minerali aynı anda almak için

•         Sadece 1 haftada daha iyi, canlı ve enerjik hissetmek için

•         Daha uzun süre tok hissetmek ve sağlıklı, pratik ara öğünler için

•         Doğal meyve şekeriyle tatlı isteğini bastırmak ve gereksiz abur cubur yememek için

•         Şişkinlik ve bağırsak problemlerinden kurtulmak için

•         Cildinize ışıltı ve canlılık katmak için

•         Sabahları daha mutlu uyanmak ve uyku düzeninizi normale döndürmek için

•         Midenizi küçültmeye yardımcı olarak sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmak için İyi hissetmek için…

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı