YENİ Braun Face ile filtreleri kaldırın, harika hediyeler kazanın!

YENİ Braun Face ile filtreleri kaldırın, harika hediyeler kazanın!

Jüriyi Etkile, Kazan
Gerçek gülümsemenizi, samimi mimiklerinizi cildinizdeki kusurları gizlemek için filtrelerin arkasına saklamanıza artık gerek yok! Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G, sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen tüm kadınları YENİ Braun Face ile tanıştırıyor. Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan YENİ Braun Face, hem doğal hem de kusursuz bir görünüm sunuyor.
 
Neredeyse tüm kadınlar sosyal medya hesapların paylaşım yaparken daha iyi görünmek için filtrelere başvuruyorlar. Kendileri gibi olmaktan uzaklaşan kadınlar, güzel görünmek uğruna doğal güzelliklerini saklamaktan da çekinmiyorlar. Kusursuz bir cilde sahip olarak hayatınızdaki tüm filtreleri kaldırmak istiyorsanız YENİ Braun Face ile tanışmalısınız. Pürüzsüz ve hassas yüz epilasyonu sunan bir devrim niteliğindeki dünyanın ilk yüz epilatörü ve temizleme fırçasını bir araya getiren yüz bakım cihazıyla; sadece bir düğmeye dokunarak gözle görülür derecede pürüzsüz, taze, kusursuz ve %100 güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. 
 
Haydi siz de filtrelerin ardına saklanmadan özgürce selfie’nizi çekip #filtresiz ve #özgürolun hashtagleriyle www.everydayme.com.tr ’de paylaşın, Vogue Türkiye jürisi seçimi ile harika hediyeler kazanma şansını yakalayın! 1 Ocak 2015’e kadar sürecek yarışma kapsamında 20 kişiye Braun Face, 10 kişiye de Vogue Türkiye Ipad üyeliği hediye!
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı