Yılbaşı Bileti Merak Edilenler

Yılbaşı Bileti Merak Edilenler

Yılbaşı Bileti ve Büyük İkramiye Hakkında Detaylı Bilgiler

Yılbaşı Bileti ne kadar? 2022 Yılbaşı Bileti, tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları.. Milli Piyango Yılbaşı Bileti nereden alınır? Yılbaşı Bileti şanslı numaralar, Yılbaşı İkramiyesi kazananlar, en çok hangi sayılar kazandı? Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Yılbaşı Bileti hakkında tüm bilmek istedikleriniz...
 

Büyük İkramiye Kazanan Belli! Kazanan Numaraları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/haber/2022-milli-piyango-yilbasi-cekilis-sonuclari


Yılbaşı Bileti Ne Kadar? Kaç TL?
Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları: Tam Bilet 120 TL, Yarım Bilet 60 TL, Çeyrek Bilet 30 TL.

Yılbaşı Bileti Nereden alınır?
Yılbaşı biletlerini online olarak alabileceğiniz adresler: millipiyangoonline.com, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com, Ayrıca büyük zincir marketlerden, seyyar ve sabit bayilerden de (fiziki) basılı bilet alabilirsiniz. Sahte biletlere lütfen dikkat edin.

Yılbaşı İkramiyesi Ne kadar?
Yılbaşı Bileti Büyük İkramiye 120 Milyon TL
Yılbaşında Toplam Dağıtılacak İkramiye 670.760.000 TL
Büyük ikramiye dışında dağıtılacak ikramiyeler şöyle; 2 kişiye 12 Milyon TL, 10 kişiye 1.200.000 TL, 40 kişiye 120.000 TL, 100 kişiye 12.000 TL, 200 kişiye 6.000 TL, Bin kişiye 2.000 TL, 10 Bin kişiye 1.000 TL, Son 4 rakama göre 500 TL, Son 3 rakama göre 300 TL, son 2 rakama göre 240 TL. Ayrıca 63 adet 120 bin TL tutarında teselli kramiyesi dağıtılacak.

Kredi kartı ile Yılbaşı Bileti alabilir miyim?
Evet. Marketlerde ve online alışveriş sitelerinde alışverişlerde olduğu gibi kredi kartı ile yılbaşı bileti almak mümkün. Ancak online alışveriş sitelerinde biletin kendisi yerine kod satın alıyorsunuz. Bu kodu mutlaka millipiyangoonline.com’da aktive edip bilete çevirmeniz gerekiyor. Yasal mevzuat gereği Millipiyangoonline.com’da ise kredi kartı ile piyango bileti alınamıyor.

Online alışveriş sitesinden aldığım kodu nasıl aktive edebilirim?
Yılbaşı Biletinizi online alışveriş sitelerinden aldıysanız size bilet numarası yerine email veya sms ile bilet kodu iletilecek. Bu kodu millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasına girerek mutlaka aktive etmeniz ve bilete dönüştürmeniz (bilet satın almanız) gerekiyor. Üyelik gerekli ve üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız şart. Üye girişi yaptıktan sonra ‘Hesabım’ menüsündeki ‘Bonus ve Kuponlarım’ bölümüne bu kodu girmeniz gerekiyor. Sonrasında biletinizi seçip “Satın al” butonuna basarak biletinizi online olarak alabilirsiniz. Aldığınız biletleri yine ‘Hesabım’ menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Unutmayın! Satın alınan kodların (kuponların) 31.12.2021 14:00’e kadar aktif edilmesi ve kupon ile yılbaşı biletinin satın alınması gerekiyor.

Yılbaşı İkramiyesi satılmayan bilete isabet ederse ne olur?
Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılmayan bilete isabet ederse, ikramiye kazanan numara satılan bir bilete denk gelene kadar çekiliş tekrar edilir.

Yılbaşı Biletine isabet eden ikramiyeler nereden tahsil edilir?
Amorti, son 2 ve 3 rakama isabet eden biletleri tüm bayilerden tahsil edebilir veya yerine yeni bilet alabilirsiniz. Yılbaşı biletlerine isabet eden ikramiyelerin 1 yıl içinde tahsil edilmesi gerekiyor. Aksi halde devlete kalıyor.

Yılbaşı Çekilişi Kazananlar Tam Liste Nerede yayınlanacak?
Hemen hemen her yerde yayınlanacak listeyi kimkazandi.com’da da bulabilirsiniz. Ayrıca tam liste açıklanmadan canlı yayını takip eden ekibimiz Yılbaşı Büyük İkramiye kazanan numarayı aynı linkte anında yayınlayacak. Amortiler de aynı adreste anında duyurulacak.

Yılbaşı Çekilişi Canlı Yayın Nereden İzlenir? Canlı Yayın Yapılacak mı?
Evet. Yılbaşı Çekilişi mpionline.com sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Canlı Yayın saat 14:30’da başlayacak. Büyük ikramiye çekilişi ise saat 23:00’de yapılacak. Yılbaşı Çekilişini Canlı İzlemek için Milli Piyango Online YouTube kanalını da kullanabilirsiniz.   

Yılbaşı Çekilişi hangi gün saat kaçta yapılıyor?
Yılbaşı Çekilişi 31 Aralık 2021’ta saat 14:30 ile 23:00 arasında yapılacak.

Milli Piyango Bileti Nasıl Hediye Edilir? Online Yılbaşı Bileti Hediye etmek isteyenler ne yapmalı?
Yılbaşı Bileti hediye etmek için online bir alışveriş sitesinden “yılbaşı bileti satın al” kısmından alacağınız “bilet kodunu” istediğiniz kişiye iletebilirsiniz. Ancak hediye ettiğiniz kişinin bu kodu millipiyangoonline.com adresine girerek aktif etmesi ve biletini alması gerekiyor. Böylece uzaktaki sevdiklerinize yılbaşı bileti hediye edebilmeniz mümkün.

Yılbaşı İkramiyesi kazanan kaç lira vergi ödeyecek? Yılbaşı Çekilişinde kazananlar vergi ödeyecek mi?
Evet. Geçmiştekinin aksine Milli Piyango Biletlerine ikramiye isabet eden kişiler %20 oranında veraset intikal vergisi ödeyecek. Bu durumda Yılbaşı Biletine büyük ikramiye isabet eden kişi tam bilet aldıysa 24 Milyon, yarım bilet aldıysa 12, çeyrek bilet aldıysa 6 Milyon Lira vergi ödeyecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı