Yılın İddialı Kampanyası n11.com’dan

Yılın İddialı Kampanyası n11.com’dan

11 TL'ye fırsatı yakala!
Alışverişin uğurlu adresi n11.com, yine iddialı bir kampanyaya imza atıyor ve üyelerine Avrupa’da 2013’ün En İyi Festivali seçilen Exit Festival’ine sadece 11 TL’ye katılma şansı sunuyor. 9 Haziran 2014 tarihinden itibaren 11 gün boyunca her gün saat 15.00 - 16.00 arasında n11.com’da 1 adet festival turu,  gidiş-dönüş uçak bileti, konaklama ve festival bileti dahil 11 TL’ye satışa sunulacak. 
 
2000 yılından beri Sırbistan’ın en güzel şehirlerinden biri olan Novi Sad’da gerçekleştirilen ve 2013’te Avrupa’nın En İyi Festivali seçilen Exit Festivali, bu sene 10 - 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Petrovardin Kalesi’nde müzikseverlerle buluşuyor. n11.com, indirimli fiyatlarla çadırlı 349 Euro, otel konaklamalı 499 Euro’dan satışa sunduğu festival turunu, 11 gün boyunca 11 TL’den satın alma şansı sunuyor.  
 
Kampanya kapsamında belirtilen tarih aralığında her gün 1 adet festival turu n11.com’da 11 TL’den satışa çıkarılıyor. Sırbistan’daki Petrovardin Kalesi’nde düzenlenecek festivalde dünyanın en iyi müzisyenleri ve DJ’lerine muhteşem ışık şovları eşlik ediyor. Avrupa’nın en büyük müzik etkinliklerden biri olan Exit Festival, elektronikten rock’a, punk'tan hip-hop'a pek çok farklı grup ve sanatçıları dinleme imkânı sunuyor. Festival eğlencesinin yanı sıra katılımcılara organizasyonda Novi Sad şehrinin eşsiz doğal güzelliğinin, meşhur plajlarının ve eğlenceli yaşamının tadını çıkarma fırsatı sunuluyor. 
 
Katılımcıların konforu ve güvenliği için her şeyin düşünüldüğü festival alanında eczane, hastaneler, bankamatikler, restoranlar, dükkânlar, postaneler ve kamp alanları bulunuyor. Bu büyük organizasyon, şehir içi festival konsepti ile eğlence, çeşitli partiler ve daha birçok etkinlikle 24 saat kesintisiz eğlence vaat ediyor.
 
n11.com’un Exit Festival kampanyası hakkında detaylı bilgi için:
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı