A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi

A Plus Ataköy AVM Çekiliş ile Mini Cooper Kazandırıyor!

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi. 16 Şubat 2020 tarihine kadar A Plus Avm içerisindeki mağazalardan tek seferde 200 TL'lik alışveriş yap, Mini Cooper çekilişine katılma hakkı kazan!


A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi. 18 Kasım 2019 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında devam edecek kampanyanın çekilişi 22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda Ataköy Plus Alışveriş Merkezi etkinlik alanı yapılacak. Çekiliş sonucu kazanan talihliler 24 Şubat 2020 tarihinde gazetede ilan edilecek.

Hediyeler : 1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

• Bu kampanya, Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş.tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.11.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10501 sayılı izni ile 18.11.2019 (10:00) - 16.02.2020 (22:00) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
• Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde, bulunan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi’nde yer alan tüm mağazalardan (Ataköy Plus Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunları harcamaları, ziynet altın alımları, Mobil/Sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler, tüm hediye çekleri ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.) tek seferde 200-TL ve katları tutarında (her 200-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.
• Çekilişte 1 kişi, 2019 MODEL MINI COOPER COUNTRYMAN 1.5 BENZİNLİ 136 HP SALT model otomobil ( otomobil bedeli 209.771 TL’dir) kazanacaktır. Kampanyada verilecek ikramiyenin özellikleri yukarıda belirtilen içeriktedir.
• Çekiliş, 22.02.2020 tarihinde saat 15:00’te Ataköy Plus Alışveriş Merkezi Alt Çarşı Katı etkinlik alanı - Ataköy Konakları Adnan Kahveci Bulvarı No:3 6.Kısım Bakırköy/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve halka açık olarak, toplam katılımcı sayılarının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi sureti ile gerçekleştirilecektir. Çekilişte öncelikle bir asil talihli belirlendikten sonra 1 yedek talihli belirlenecektir.
• Kazanan talihliler, 24.02.2020 tarihli Akşam Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
• Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmeden Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş. sorumlu tutulamaz.
• Asil talihliler 10.03.2020 tarihine kadar, yedek talihliler 25.03.2020 tarihine kadar kimliği, alışveriş belgesi ve bilgisayar çıktısı ile Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Kiralama A.Ş.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, alışveriş belgesi(fiş/fatura/e-faturalarını) ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı ile başvurmayan talihli ikramiyesini teslim alamaz. Asil talihlinin ikramiyesini belirtilen süre içinde başvurarak teslim almaması halinde yerine yedek talihliye ikramiye teslim edilecektir. İkramiyenin son teslim edilme/kullanılma tarihi 30.03.2020’dir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
• Bu kampanyaya, Ataköy Avm Yaşam ve Alışveriş Merkezi ve Kiralama A.Ş. ve A Plus AVM bünyesinde bulunan mağaza personelleri, Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Kattenbeck Tem. Hiz. Teks. Deri San. ve Tic. A.Ş., Delta Proje İnş. Turz. San. ve Tic. A.Ş. ve ortakları, çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
• Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• Katılımcının ad-soyad bilgileri ile faturada yer alan bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Fatura bilgileri farklı olan müşterilere çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
• Kazanılan hak devredilmez, nakde veya mala çevrilemez.
• Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
• Katılımcılar fiş, fatura ve e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
• Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
• İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. • Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. KAMPANYA İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN 0 (212) 661 75 15 numaralı telefondan, A Plus Avm yönetimine ulaşabilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Önemli Bilgiler

18-11-2019

16-02-2020

22-02-2020

24-02-2020

200 ₺

209.771 ₺

1

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı