Bilyoner 100 Bin TL Çekilişi

Bilyoner 100 Bin TL Çekilişi

Bilyoner 2020 Bahse Değer Kampanyası Kazandırıyor!

BİLYONER BAHSE DEĞER ÇEKİLİŞİ YAPILDI. https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bilyoner-100-bin-tl-cekilisi

Bilyoner 100 Bin TL Çekilişi.
Katılmak için 17 Mayıs 2020 tarihine kadar www.bilyoner.com kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıkladıktan sonra 10 TL ve katılarında harcama yapmak yeterli. 28 Mayıs 2020 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda aralarında 1 adet 100.000 TL değerinde BilyonPuan ve 10 adet iPhone 11'inde yer aldığı onlarca hediye seni bekliyor.


Kampanyaya tarihleri arasında www.bilyoner.com ve Bilyoner'in mobil uygulamasından kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapan Bilyoner üyelerine, kampanyaya katılım onayı verdikten sonra internet sitesi ve mobil platformlar üzerinden yapılan her bir iddaa kuponundaki, Spor Toto kuponundaki veya Milli Piyango biletindeki 10 TL ve katları harcamalarına 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi'nin 12.03.2020 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2377 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
    Kampanya 13 Mart 2020 (00:00) 17 Mayıs 2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya tarihleri arasında www.bilyoner.com ve Bilyoner'in mobil platformlarına (iPhone, Android ve mobil web sitesi) kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapan Bilyoner üyelerine, kampanyaya katılım onayı verdikten sonra internet sitesi ve mobil platformlar üzerinden yapılan her bir iddaa kuponundaki, Spor Toto kuponundaki veya Milli Piyango biletindeki 10 TL ve katları harcamalarına 1 çekiliş hakkı verilecektir. 10 TL ve katları dışında kalan küsuratlar, bir sonraki kupon ya da bilet harcamalarına dahil edilememektedir. İptal edilen kuponlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
    Kampanya çekilişi 28 Mayıs 2020 Saat 10:00'da Türkiye Spor Yazarları Derneği Levent, Levent Cad. No: 51, Beşiktaş/İstanbul (P.K. 34330) adresinde gerçekleştirilecektir. Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet 10.866 TL değerinde Spor Paketi (SAMSUNG 55'' Ultra HD 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV UE-55RU7400, Enza Arizona Tay Tüyü Koyu Gri Baba Koltuğu, Sony Playstation4 500Gb Oyun Konsolu, 2 Adet  Dualshock Kablosuz Kumanda, FIFA2020 ve NBA 2K20 oyunları içerir), 10 adet 7.298 TL değerinde Apple iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon (Hat ve Sim Kart dahil değildir), 5 kişiye 6.500 TL değerinde çift kişilik tuttuğu takımın kombinesi, 1 kişiye 100.000 TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan, 10 kişiye 10.000'er TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan ve 50 kişiye 1.000'er TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan verilecektir.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Çekiliş sonuçları 01 Haziran 2020 tarihinde ilan edilecektir.
    Talihlilerimize taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi aşağıda açıklanmıştır.
            Asil Son Başvuru Tarihi: 16 Haziran 2020
            Yedek Son Başvuru Tarihi: 1 Temmuz 2020
            İkramiye Son Teslim Tarihi: 21 Ağustos 2020
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
    Kampanya ve Çekiliş Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.; çekilişe katılmayı kabul edenlerin adı, soyadı, adresi, e-posta adresi, çekiliş hakkı sayısı, katılıma ilişkin tutar bilgileri çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespit edilebilmesi, kazananların duyurulabilmesi ve ödüllerin teslim edilebilmesi, katılım süresince gerekli denetimlerin yapılabilmesi ve çekiliş katılımının usulüne aykırı şekilde kullanımının engellenmesi amacıyla, temel hak ve özgürlüklerinize zarar verilmemesi kaydıyla meşru menfaatlerimizin yerine getirilebilmesi için zorunlu olması hukuki sebebiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla, ödül kazanımına ilişkin duyurunun yapılacağı basın kuruluşu ile paylaşılacaktır. Kanununun, ilgili kişinin haklarını düzenleyen on birinci maddesinde sayılan taleplerinizi, ''Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ'' uyarınca şirketimize iletebilirsiniz. Bilyoner internet sitesi ve mobil platformlarına ilişkin aydınlatma metnini okumak için tıklayınız. https://www.bilyoner.com/kvkk
    Kampanya katılımınız ile birlikte, işlenen kişisel verilerinize yönelik bilgilendirildiğinizi, Kampanya ve Çekiliş Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi maddesini okuduğunuzu kabul edersiniz.Üyelik bilgilerinizin ve katılım sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olması, bu bilgilerin doğruluğunun ispatı çekilişe katılan sorumluluğundadır.
    Kampanya bitiş tarihinde Bilyoner üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Türkiye'de İkamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
    Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. İtiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.
    Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin denetim ve gözetiminde yapılmaktadır. Bilyoner yöneticileri ve çekilişi yürüten sorumlu ajansın yöneticileri de çekilişte hazır bulunur. Listeler, kendilerine sıra numarası verilen üyelerimizin elde ettikleri katılım hakları alt alta yazılarak belirlenir. Her bir üyeye elde ettiği katılım hakkı kadar sıra numarası verilir. (Örneğin; kampanyaya katılan Bilyoner üyesi Ali, kampanyadan toplam 500 adet çekiliş hakkı kazandıysa, listede Ali'nın ismi 500 defa alt alta yazılmış şekilde geçer.) Çekiliş, içi gözükmeyen torbalar içerisinde üzerinde numara yazılı toplarının çekilmesi ile yapılır. Her basamak için ayrı ayrı torbalardan numara çekilir. Yan yana geldiklerinde oluşan sıra numarasında hangi üye kayıtlı ise "kazanan" olarak belirlenir. Çekiliş büyük hediyeden başlayıp küçük hediyeye geçilecek şekilde, her hediye için tekrarlanır. Asil talihlilerden sonra aynı yöntemle yedek talihliler belirlenir.
    Çekiliş tüm heyetin ortak imzası ile tutanak altına alınarak Ankara'ya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'ne gönderilir. Ayrıca her çekiliş halka açık yapıldığından, sayısı değişmekle birlikte Bilyoner üyeleri de katılabilmektedir.
    Kazanılan hediyeler, talihliler tarafından teslim alınmazsa yasalar gereği Milli Piyango İdaresi'nin onayladığı bir vakfa `teslim alınmayan hediyelerin piyasa değeri kadar' nakit bağış yapılır.
    Çekiliş evrakları, üzerinde yayınlanmasında sakınca olan bölümler ile tüm yöneticilerin imzaları bulunduğundan aslı veya kopyası üyelere posta, mail ya da herhangi bir yöntemle gönderilemez. Ancak kampanyaya katılmış Bilyoner üyesi dilediği takdirde firmamızı ziyaret ederek geçmişe yönelik tüm çekiliş kayıtlarını yerinde inceleyebilir.
    Kampanya çekilişi detayları için Müşteri Hizmetleri'mizden (0 850 272 0 272) bilgi alabilirsiniz.
    Kampanya reklam çalışmalarında kullanılan görselde yer alan ürünler temsilidir. Ödüller, görsel ile farklılık gösterebilir.
    Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

13-03-2020

17-05-2020

28-05-2020

01-06-2020

10 ₺

409.810 ₺

81

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı