Duru Çamaşır Makinesi Çekilişi

Duru Çamaşır Makinesi Çekilişi

CarrefourSA Duru Granül Matik Çekilişi Çamaşır Makinesi Kazandırıyor!

Duru Çamaşır Makinesi Çekilişi. Çekilişe katılmak için 29 Ocak 2020 tarihine kadar CarrefourSA ve Gima Marketlerden Duru Granül Matik ürünlerinden 30 TL ve katlarında almak ve ürün fiş/faturasının fotoğrafını Qumpara Uygulaması'ndan göndermen yeterli. Yapılacak çekiliş sonucunda 10 kişi Bosch marka çamaşır makinesi kazanacak. Bol Şanslar!


Kampanyaya dahil marketler; Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA ve Gima Marketlerden katılabilirsin.
Kampanyaya katılabileceğin ürünler; Duru Granül Matik 1 kg Klasik ve Duru Granül 1 Kg Lavanta

Önemli : Fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir.

Bunları Kaçırma

Hediyeler : 10 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.Ş adına MPİ’nin 26.12.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.12270 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

16.01.2020 Saat: 09:00– 29.01.2020 Saat: 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA ve Gima Marketlerinde, EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.S.’ye ait Duru Granül Matik 1 kg Klasik ve Duru Granül 1 Kg Lavanta  markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında(fiş/fatura üzerinde ki her 30 TL’lik Duru Granül Matik 1 kg Klasik ve Lavanta  için 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaparak İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra, Duru Granül Kampanya adını seçerek alışveriş fişi ve faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecek şekilde yürütülecektir.

Talihliler 11.02.2020 tarihinde saat: 11:00 Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Toplantı Salonu- Esentepe mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K.8 Zincirlikuyu İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi 3.717,00 TL değerinde BOSCH WAT20480TR kodlu 9 kg 1000 devir Seri 6 Çamaşır Makinesi ikramiye kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler 14.02.2020 tarihinde Birgün Gazetesinde duyurulacaktır.

Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir. Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.

Tüketici Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir.  İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (fiş/fatura no ve tarih,Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dâhil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.S., Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Tüm Çekilişler

Magnum Çekilişi 2020

2 ay 1.603.932 ₺ Bedava

Profilo Çekilişi 2020

1 ay 43.808 ₺ Bedava

Bosch Çekilişi 2020

1 ay 68.917 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

16-01-2020

29-01-2020

11-02-2020

14-02-2020

30 ₺

37.170 ₺

10

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı