Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi

Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi

Malatya Park Çekiliş ile Toyota Corolla Hybrid Kazandırıyor!

Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi. 16 Şubat 2020 tarihine kadar Malatya Park içerisindeki mağazalardan 150TL ve katlarında alışveriş yap, Toyota Corolla Hybrid çekilişine katılma hakkı kazan!


Kampanya tarihleri arasında, Malatya ilinde bulunan MalatyaPark Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan (MalatyaPark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri, Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları, her türlü makbuz, hediye çeki ile yapılan alışverişler, ve MalatyaPark AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. ) aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL‘ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte kampanya katılım noktasına giden bireysel müşterilere, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek şekilde yürütülecektir.

Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

Bu kampanya MGG MALATYA GIRISIM.GRUBU TEK.TUR.ENERJ.INS.SAN.VE TIC.A.S. adına MPİ’nin 04.11.2019 tarih ve 24951361-
255.01.02-E.10235 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 14.11.2019 saat: 10:00 ile 16.02.2020 saat: 22:00 tarihleri arasında, Malatya ilinde bulunan MalatyaPark Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan (MalatyaPark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri, Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları, her türlü makbuz, hediye çeki ile yapılan alışverişler, ve MalatyaPark AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. ) aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL‘ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte kampanya katılım noktasına giden bireysel müşterilere, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek (Kampanyanın bitiş tarihi 16.02.2020 Saat: 22.00 olup, katılım noktalarından son e-faturalarının giriş tarihi 17.02.2020 saat: 17.00’dır.) şekilde yürütülecektir. Talihliler 22.02.2020 tarihinde saat: 14:00’de MalatyaPark Alışveriş Merkezi (Zemin kat Etkinlik Alanı (Ana Fuaye)) Merkez, İnönü Mah. İnönü Cd. No:178, 44100 Yeşilyurt/Malatya adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 1 kişi 173.451,00 TL değerindeki 2019 Model Corolla 1.8 hybrid dream e-cvt ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler 24.02.2020 tarihli
Yeni Malatya Gazetesinde ilan edilecektir. MalatyaPark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri, Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları, her türlü makbuz, hediye çeki ile yapılan alışverişler, ve MalatyaPark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, sadece MalatyaPark Alışveriş Merkezi mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. Kampanyanın bitiş tarihi 16.02.2020 Saat: 22.00 olup, katılım noktalarından son e-faturalarının giriş tarihi 17.02.2020 saat: 17.00’dır. Katılımcının ismi ile fatura/e-fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmayacaktır. Mali değeri olmayan belgeler, fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul
edilmeyecektir. Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. MGG MALATYA GIRISIM.GRUBU TEK.TUR.ENERJ.INS.SAN.VE TIC.A.S ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, Gordion AVM içerisindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olan kişiler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

14-11-2019

16-02-2020

22-02-2020

24-02-2020

150 ₺

173.451 ₺

1

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı