Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi

Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi

Metromall AVM Yeni Yıla Özel 50 iPhone 11 Kazandırıyor!

SON DAKİKA - Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi Coronavirüs nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir. Milli Piyango İdaresi'nin vereceği yeni çekiliş tarihinden sonra bilgi çekiliş ve ilan tarihi bilgisi verilecektir.
Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi. 15 Mart 2020 tarihine kadar Metromall AVM içerisinde bulunan mağazalardan 150TL ve katlarında harcama yap, 50 iPhone 11'den birini kazanma şansı yakala!
 


Kampanya tarihleri arasında Metromall AVM içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından (Metromall AVM içerisindeki banka ve / ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil, sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş / fatura / e faturaları, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, işçilik siz altın, ziynet, altın (tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri. GYM Fit spor salonu, Jolly Tours, Tatil Com tatil harcamaları hariç kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince tek seferde 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e faturalarını ibraz ederek onaylatan Metromall Avantaj Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad-soyadı, doğum tarihi, telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır.) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Bunları Kaçırma

Hediyeler : 50 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

- Bu kampanya VAV Proje Yönetim Danışmanlığı A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27/12/2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.12292 sayılı izni ile 28/12/2019 (saat 10:00) - 15/03/2020 (saat 22:00) tarihleri arasında gerçekleşecektir.
· Çekiliş, 19/03/2020 tarihinde saat 14:00’da Dumlupınar 30 Ağustos Caddesi No: 2 Eryaman Etimesgut / ANKARA adresinde bulunan Metromall AVM -1 katı etkinlik alanında, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 21/03/2020 tarihinde Star Gazetesi Ankara baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden VAV Proje Danışmanlığı A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlilerin 05/04/2020, yedek talihlilerin ise 20/04/2020 tarihine kadar kimlik, fiş, fatura/e fatura ve bilgisayar çıktısı ile başvurmaları gerekmektedir. İkramiyenin son teslim tarihi 30/04/2020’dir.
· Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Metromall AVM içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından (Metromall AVM içerisindeki banka ve / ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil, sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş / fatura / e faturaları, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, işçilik siz altın, ziynet, altın (tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri. GYM Fit spor salonu, Jolly Tours, Tatil Com tatil harcamaları hariç kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince tek seferde 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e faturalarını ibraz ederek onaylatan Metromall Avantaj Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad-soyadı, doğum tarihi, telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır.) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
· Bu kampanya ya VAV Proje Yönetim Danışmanlığı A.Ş, Toy Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. , İSS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. Metromall AVM içinde bulunan mağaza ve stant sahipleri ve çalışanları, Yönetim Ofisi Çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar, 18 yaşından küçükler katılamaz ve katılmış kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
· Bu kampanyaya Metromall Avantaj Kart Sahipleri katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Metromall Avantaj Kart Sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
· Kampanya tarihleri arasında müşterilerin alışverişlerini iptal veya iade etmeleri halinde bilgisayar çıktısı da iptal edilecektir.
· Katılımcılar fiş/fatura, e- arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
· İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura, e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fatura üzerindeki ad-soyadı ile Metromall Avantaj Kart sahibinin ad ve soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad-soyadı olan faturalara işlem yapılmayacaktır.
· İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
· Fiş/fatura, e-arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.
· Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 50 kişi Iphone 11/64 GB telefon ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
· Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0 312 504 15 15 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

25-12-2019

15-03-2020

21-04-2020

23-04-2020

150 ₺

364.950 ₺

50

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı