Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekilişi

Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekilişi

CarrefourSA Nestle Nesfit Bisiklet Çekiliş Kampanyası

Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekilişi. Çekilişe katılmak için 16 Eylül 2020 tarihine kadar CarrefourSA marketlerden 20 TL ve katlarında Nestle Nesfit Gevrek ve/veya Nestle Nesfit Granola markalı ürünlerden aldıktan sonra ürün fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasından göndermek yeterli. 30 Eylül tarihinde yapılacak çekiliş sonucu 20 kişi Bianchi marka bisiklet kazanacak.


Kampanya tarihleri arasında CarrefourSA Marketlerinden Nestle Nesfit Gevrek ve/veya Nestle Nesfit Granola markalı ürünlerden tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra kampanya adını seçerek alışveriş  fişinin/faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından fiş/fatura üzerindeki her 20 TL’lik Nestle Nesfit Gevrek ve/veya Nestle Nesfit Granola alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Bunları Kaçırma

Hediyeler : 20 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.03.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.2176 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

03.09.2020(saat:09:00)-16.09.2020(saat22:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA Marketlerinden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait Nestle Nesfit Gevrek ve/veya Nestle Nesfit Granola markalı ürünlerden tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra kampanya adını seçerek alışveriş  fişinin/faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından fiş/fatura üzerindeki her 20 TL’lik Nestle Nesfit Gevrek ve/veya Nestle Nesfit Granola alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 16.09.2020 saat 22.00 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 17.09.2020 saat 23:59’dur. Katılımlarda fiş no ve tarihi, ad, soyad ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş görseli kabul edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 20 kişi Bianchi Snap 26″ 21v Vb 2020 (birim fiyatı: 1.149,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 30.09.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 06.10.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 21.10.2020, yedek talihliler 05.11.2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura aslının ibrazı zorunludur. Fişin/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bu çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Tüm katılımlarda fiş kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebi ile birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası verilecektir. Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

03-09-2020

16-09-2020

30-09-2020

06-10-2020

Bedava

22.980 ₺

20

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı