Nutella Samsung 65'' Curved TV Çekilişi

Nutella Samsung 65'' Curved TV Çekilişi

Nutella Çekiliş Sonuçları açıklandı

Nutella ürünlerinden kapağı altındaki şifreyi kampanya linkinden gir veya 3799 'a gönder, çekilişe katıl. 

 

 

 

 


Bunları Kaçırma

Hediyeler

9 Adet Samsung 65'' Curved TV

90 Adet XBOX ONE 500 GB Oyun Konsolu

Katılım Koşulları

div>  
Bu kampanya Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.02.2016 tarihli ve 52739871-255.01.02/435-1936 sayılı izni ile 01.04.2016 (00:01) - 30.06.2016 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.  ...
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm satış noktalarından Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş.’ye ait promosyonlu Nutella (Nutella 400 gr ürünündeki şifre için 1 çekiliş hakkı; Nutella 750 gr ürünündeki şifre için 2 çekiliş hakkı) ürününden satın alıp, ürün kapağı altındaki dışarıdan gözükmeyen özgün katılım şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3799 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderenler veya www.nutellakazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesine girerek açılan forma (ücretsiz) şifre, ad-soyad, adres, e-posta ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır. 
SMS ve/veya internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımların elenerek ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. SMS katılımlarında ve www.nutellakazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesi katılımlarında şifre, ad, soyad adres ve GSM no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Kampanyaya kısa mesaj ile gönderilen tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom’dur”), Turkcell ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir.Operatörler kısa mesaj birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.. Avea(markası “Türk Telekom’dur”), Turkcell ve Vodafone tarafından kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikler kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılım gerçekleştiren abonelere, ilgili operatörler tarafından yansıtılacaktır. 
Çekilişte 9 kişi 8.999,00 TL değerinde Samsung 65”JS9000 9 Serisi Curver SUHD TV, 90 kişi 489,71 USD değerinde XBOX ONE 500 GB Oyun Konsolu ikramiyesi kazanacaktır. 
İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir. 
Çekiliş 12.07.2016 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 
Kazanan talihliler 15.07.2016 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. 
Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 30.07.2016 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.08.2016 tarihine kadar kimlikleri, fiş/fatura ve şifreli kapakları ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği fiş/faturası ve şifreli kapakları ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Şifreli kapakların okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. 
Bu çekilişe Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş., Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti., Plaş Plastik Ambalaj Ve Sanayi A.Ş., Pharos Strateji Danışmanlık LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. 
Çekiliş ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Yeni Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. 
Çekilişe hak kazananlar ayrıca kavanozlarda yer alan şifreleri SMS üzerinden veya www.nutellakazandiriyor.com adresinden yapacakları başvurular ile anında Digiturk Play Spor Toto Süper Lig maçı veya Turkcell günlük 250 MB internet paketi kazanacakladır.
Digiturk Play tek maç kodları 2015-2016 sezonu içerisindeki 1 Nisan 2016 tarihi sonrasında oynanacak Spor Toto Süper Lig maçları (13 Nisan 2016 tarihine ertelenen Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması hariç) için geçerli olup, bir sonraki seneye aktarılamaz. 22 Mayıs 2016 (dahil) tarihinden sonra yapılacak aktivasyon başvuruları DIGITURK tarafından değerlendirilmeyecektir.  Ancak 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren Spor Toto Süper Lig 2015-2016 sezonunda oynanacak bir maçın Türkiye Futbol Federasyonu kararı gereği ertelenmesi durumunda aktive edilmemiş promosyon kodları ilgili maçlar için geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında Digiturk Play Spor Toto Süper Lig tek maç şifresi kazanan müşterilerin, Digiturk Play Spor Toto Süper Lig tek maç şifrelerinin geçerlilik süresi/hangi maçta geçerli olacağı, kampanyaya katılımın gerçekleştiği esnada Nutella tarafından belirlenecek olup, ilgili katılım kanalı (WEB veya SMS) üzerinden son kullanıcıya bildirilecektir.
Kampanya kapsamında Turkcell Günlük 250 MB İnternet Paketi şifresi kazanan müşterilerin, Turkcell Günlük 250 MB İnternet Paketi şifrelerinin geçerlilik süresi, kampanyaya katılımın gerçekleştiği esnada Nutella tarafından belirlenecek olup, ilgili katılım kanalı (WEB veya SMS) üzerinden son kullanıcıya bildirilecektir.
Turkcell Günlük 250MB kazanan katılımcıların, bildirilen hatlarına günlük internet paketleri tanımlanacaktır. Günlük 250 MB internet paketlerinin yüklediğine dair kısa mesajın gönderilmesini müteakiben 24 saat boyunca geçerlidir. Kampanya katılım sayısında yoğunluk olması halinde Turkcell günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. 
Nutella kampanya kapsamında hediye edilen Digiturk Play Spor Toto Süper Lig ve Turkcell Günlük 250 MB İnternet Paketi hediyeleri dağıtım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 

Önemli Bilgiler

30-06-2016

12-07-2016

15-07-2016

Bedava

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı