Nutello Mutluluk Çarkı Çekilişi

Nutello Mutluluk Çarkı Çekilişi

Nutello Mutluluk Çarkı iPhone 11 Çekilişi

Nutello Mutluluk Çarkı Çekilişi. Çekilişe katılmak için Nutello kapakları altında yer alan şifreler ile kazanılacak puanlarla Nutello Mutluluk Çarkı'nı çevirmek yeterli. (her 100 puana 1 çevirme hakkı). 9 Kasım tarihinde yapılacak çekiliş sonucu 10 kişi iPhone 11 kazanacak.


Mutluluk Çarkı:

Kullanıcılar, 100 puan karşılığında Mutluluk Çarkı’nı bir defa çevirme hakkı kazanacaklardır. Mutluluk Çarkı’nın çevirilmesi sonucunda Kullanıcılar aşağıdaki hediyelerden yalnızca bir tanesini kazanma şansı yakalayacaklardır:

• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 250MB Bedava İnternet kazanma şansı, (60.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 500MB Bedava İnternet kazanma şansı, (30.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 1GB Bedava İnternet kazanma şansı, (20.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Özel Nutella Bıçağı kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Nutella Bluetooth Hoparlör kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Tefal Krep Tavası kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Boyner’den 30 TL Hediye kazanma şansı, (20.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan 2 adet çekiliş hakkı.
Kampanya boyunca hediyelerin stok adetleri değişkenlik gösterebilir.

Bunları Kaçırma

Hediyeler : 10 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.08.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.6275 sayılı izni ile 31.08.2020 (00:01)-31.10.2020 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

iPhone çekilişinde 10 kişi 13.199,00 TL değerinde Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB cep telefonu ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ve verilen ikramiyenin özellik ve renkleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 09.11.2020 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 12.11.2020 tarihli Milliyet gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ferrero ve Yeni Markera sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 27.11.2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 12.12.2020 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazandıkları ürün kapakları ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Talihliler kimlikleri ve şifreli ürün kapakları ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Şifreli ürün kapaklarının okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya www.mutlulugapuan.com internet sitesinden ve Nutella mobil uygulamasından yapılan katılımalar ücretsizdir. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılım sırasında bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, www.mutlulugapuan.com web sitesinden, Nutella mobil uygulamasından veya hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Her katılım için iPhone çekiliş hakkının yanında; kampanya tarihleri arasında www.mutlulugapuan.com veya Nutella mobil uygulamasındaki Nutella Mutluluk Çarkını çeviren katılımcılara her 100 puan için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri haftalık 250 MB, haftalık 500 MB veya haftalık 1 GB internet paketi veya Tefal Krep Tavası, Nutella Bluetooth Hoparlör, Nutella Bıçağı ve 30 TL Boyner Hediye Çeki hediyelerinden herhangi birisini kazanma şansı da elde edeceklerdir.

Kampanya ile bağlantılı olarak Ferrero Türkiye’nin iş veya proje ortağı olan 3. kişi veya işletmeler tarafından kullanıcıya, yeni oyunlar, kampanyalar ve benzeri amaçlı bilgilendirme ve tanıtımların e-mail ve/veya SMS yoluyla yapılması anılanların bilgi, onay ve kabulü dahilinde yapılmış sayılır. Katılımcılar, kampanyaya katıldıklarında, kendilerine bu maddeye konu e-mail ve SMS bildirimlerinin veya tanıtımlarının yapılmasının kişisel verilerinin ihlali, saldırgan reklam veya saldırgan pazarlama mahiyeti arz etmeyecek şekilde kendi muvafakatleri ve rızaları ile yapıldığını kabul etmiş sayılırlar. Kullanıcıların kişisel verileri, işbu Kampanya’nın yürütülmesi, hediyelerin gönderilmesi ve sonrasındaki tüketici taleplerine/şikayetlerine cevap verilebilmesi adına en az bir yıl süre ile saklanacaktır.

Ferrero Türkiye ile katılımcılar arasında kampanya ile ilgili olarak meydana gelebilecek her nevi uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Kampanyaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. (Ferrero Türkiye) tarafından Mutluluk Çarkı ve Mutluluğa Puan Kampanyası (Bundan böyle “Kampanya” olarak anılacaktır.) düzenlenecektir. Kampanya kapsamında kullanıcılar, Nutella® ürünlerinden kazanacakları puanlar ile Kampanya içerisindeki iki farklı alt kategori (Mutluluk Çarkı ve/veya Mutluluğa Puan) arasından seçim yaparak, puanlarını değerlendirebileceklerdir. Kamöpanya, aşağıdaki koşullar dahilinde gerçekleştirilecektir:

KAMPANYANIN SÜRESİ NEDİR?

Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. (Ferrero Türkiye) tarafından 400gr., 630 gr. ve 750gr. promosyonlu Nutella® ürünleri için düzenlenen ve ayrıntıları aşağıda yer alan Mutluluk Çarkı ve Mutluluğa Puan Kampanyası 31 Ağustos 2020 tarihi saat 00:01’de başlayıp, 31 Ekim 2020 tarihinde 23:59’da sona erecektir. Kayıtlı Üyeler, bu Kampanya kapsamında en geç 31 Ekim 2020 saat 23:59’a kadar puan kazanabileceklerdir.

KAMPANYAYA KİMLER KATILABİLİR?

Kampanya’ya 18 yaşından küçükler başvuramaz, başvurmaları ve puan biriktirmeleri/puanlarını hediyeye çevirmek istemeleri durumunda hak iddia edemezler.

Kampanyaya bireysel tüketiciler haricindeki tüzel kişiler, perakende satış noktaları, toplu alım noktaları, diğer grup ya da dernekler katılamazlar, başvurmaları ve puan biriktirmeleri/puanlarını hediyeye çevirmek istemeleri durumunda hak iddia edemezler.

Ferrero Türkiye kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler ödül hak edenler listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecektir.

KAMPANYAYA HANGİ KANALLAR ÜZERİNDEN BAŞVURABİLİRİM?

Nutella uygulamasını akıllı cihazlarına indirmelerinin ardından veya https://mutlulugapuan.com/ sayfası üzerinden kampanya süresi içerisinde olmak koşuluyla, üyelik formunda yer alan kendilerine ait ad, soyad başta olmak üzere diğer bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduran/onaylayan kullanıcılar, “kayıtlı üye” olacaklar ve üyelik başvurularının başarılı olup olmadığı kendilerine uygulamaya kayıt yaptırdıkları e-posta adresi aracılığıyla bildirilecektir. Üyelik, bireysel tüketiciler haricindeki tüzel kişilere veya diğer grup ya da derneklere açık değildir. Mevcut kayıtlı Üyelerin işbu Mutluluk Çarkı ve Mutluluğa Puan Kampanyaları için ayrıca yeniden kayıt yaptırma gerekliliği bulunmamaktadır.

KAMPANYA HANGİ ÜRÜNLERLE KATILABİLİRİM?

Geçerli kayıtlı üyeler, TETT 1 Temmuz 2021 ve sonrası olan Nutella 400gr. kavanozlu kapaklarının altındaki kodları girdiği takdirde 100 puan kazanacak, Nutella 630 gr. ve 750gr. kavanozlu ürün kapaklarının altındaki kodları girdiği takdirde ise 200 puan kazanacaktır.

KAMPANYA ÖDÜLLERİNİ NASIL KAZANABİLİRİM?

Geçerli kayıtlı üyeler, Nutella 400gr., 630 gr. ve 750gr. kavanozlu TETT 1 Temmuz 2021 ve sonrası olan tüm Nutella kapaklarının altındaki kodları aşağıda yer alan puanlamalar doğrultusunda göndermiş olmakla, isterlerse puanlarını kullanarak (her bir çark çevirimi için 100 puan) Mutluluk Çarkı’nı çevirip haftalık 250MB bedava internet, haftalık 500MB bedava internet, haftalık 1GB bedava internet, özel Nutella bıçağı, Nutella bluetooth hoparlör, Tefal krep tavası, Boyner’den 30 TL tutarındaki gift card (QR koduyla birlikte) veya iPhone 11 Pro Max çekiliş hakkı hediyelerinden birini kazanma şansı yakalayacaklardır ya da Mutluluğa Puan Bölümü’nden puanlarına karşılık gelen Nutella Etiketi, Nutella Lambası, Özel Nutella Bıçağı, Nutella Bluetooth Hoparlör ve Tefal Krep Tavası ödüllerini Mutluluk Çarkı’nı çevirmeksizin alabileceklerdir. Puanlama, gönderilen koda karşılık gelen puanların toplanarak birikmesi hesabıyla tutulacaktır.

Ödüllere ilişkin fikri haklar Ferrero’nun mülkiyetinde olup, ilgili yasalarca korunmaktadır. Kampanyadan elde edilen ödüller bireysel ve ev tipi kullanım içindir. Ödüller katılımcılar tarafından Ferrero Türkiye’nin ticari itibarına zarar verecek şekilde ticari amaçlarla sergilenemez, nakde çevrilemez, satım, kira, ödül gibi her ne ad altında olursa olsun herhangi bir ticari faaliyete konu edilemezler. Mutluluk Çarkı ve Mutluluğa Puan Kampanyaları kapsamındaki ödüller stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında kazanılan ödüllerin nakde çevrilmesi mümkün değildir. Yanı sıra kullanıcılar, Kampanya’da kazanmış oldukları hediyelerin bir başka hediye ile değiştirilmesini ya da Kampanya kapsamında harcadıkları puanın iadesini talep edemeyeceklerdir.

Seçilecek ödülün stoklarda bulunmaması halinde Ferrero Türkiye’nin aşağıda yer alanlar içerisinden bir başkası veya ilgili ürüne mudail bir başka ikame ödül gönderme hakkı saklıdır.

Ödüller katılımcının Nutella uygulaması veya https://mutlulugapuan.com/ sayfası üzerinden sipariş formunda girdiği Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki adrese stok durumuna göre makul süre içerisinde gönderilecektir. Ödül teslim süreleri lojistik hizmet sağlayıcıların kapasitesi, stok, planlama, ithalat, denetim vb. nedenlerle farklılık gösterebilir. Hatalı ve eksik bilgiler kargo sürecini uzatmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında kalan yerlere teslimat yapılmayacağından, yurt dışından herhangi bir adrese ödül teslim talepleri Ferrero Türkiye tarafından geçersiz sayılacak ve dikkate alınmayacaktır.

KAMPANYA ÖDÜLLERİ NELERDİR?

Mutluluk Çarkı:

Kullanıcılar, 100 puan karşılığında Mutluluk Çarkı’nı bir defa çevirme hakkı kazanacaklardır. Mutluluk Çarkı’nın çevirilmesi sonucunda Kullanıcılar aşağıdaki hediyelerden yalnızca bir tanesini kazanma şansı yakalayacaklardır:

• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 250MB Bedava İnternet kazanma şansı, (60.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 500MB Bedava İnternet kazanma şansı, (30.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Haftalık 1GB Bedava İnternet kazanma şansı, (20.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Özel Nutella Bıçağı kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Nutella Bluetooth Hoparlör kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Tefal Krep Tavası kazanma şansı, (5.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan çekiliş hakkı + Boyner’den 30 TL Hediye kazanma şansı, (20.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
• 10 Adet iPhone 11 Pro Max 64GB’tan birini kazanma şansı sunan 2 adet çekiliş hakkı.
Kampanya boyunca hediyelerin stok adetleri değişkenlik gösterebilir.

Mutluluğa Puan:

200 puan için 2 adet Nutella Etiketi, (10.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
3.000 puan için 1 adet Nutella Lambası, (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
1.200 puan için 1 adet Özel NutellaBıçağı , (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
2.200 puan için 1 adet Tefal Krep Tavası, (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
2.500 puan için 1 adet Nutella Bluetooth Hoparlör (750 stok adedi ile sınırlıdır.)

ÖDÜLLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER NELERDİR?

Mutluluk Çarkı Hediyeleri:

    Haftalık bedava internet paketleri kampanya katılımcıları için paket yüklemesinden sonra gelecek bilgilendirme mesajının ardından 7 gün boyunca geçerli olacaktır. Ferrero Türkiye, operatörlerin sistemlerindeki yoğunluk nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme olmasına dair hakkını saklı tutar. Haftalık internet paketi 250MB, 500MB ve 1GB ile sınırlıdır ve tüm operatörler (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom) için geçerlidir. Mevcutta internet paketi olan kullanıcılar öncelikle Nutella Mutluluk Çarkı kampanyasından kazandıkları internet paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatörlerin kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir.
    WMF marka özel Nutella Bıçağı, kavanozun dibini kolayca sıyırmanızı sağlar ve ekmeğe sürmek için idealdir. Ürün kutu içinde gönderilecektir.
    Nutella Bluetooth Hoparlör ile cihazınızı (mobil telefon, bilgisayar, laptop vb.) eşleştirip müzik dinlemenin keyfine doyabilirsiniz. Şarj kablosu (USB kablosu) koli içerisinde bulunmamaktadır, ayrıca temin edilmesi gerekmektedir. Ürün kutu içinde gönderilecektir.
    Tefal Krep Tavası ile birbirinden lezzetli krepler yapmak artık çok kolay. Ürün kutu içinde gönderilecektir.
    Boyner’den 30 TL tutarındaki hediye, kullanıcılara EGIFT digital kod olarak verilecektir. EGIFT numarası online alışverişte, yani www.boyner.com.tr‘de kullanılmaktadır. EGIFT QR Kodu ise Boyner – YKM mağazalarında kullanılmaktadır. BOYNER EGIFT Kullanım Koşulları aşağıdaki gibidir:
        Tüm BOYNER - YKM mağazalarında ve online alışverişte www.boyner.com.tr ‘de geçerlidir.
        EGIFT numarası online alışverişte, yani www.boyner.com.tr ‘de kullanılmaktadır.
        EGIFT QR Kodu ise Boyner – YKM mağazalarında kullanılmaktadır.
        Kelebek kampanyaları dahil tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir.
        Hediye Çeki ve Ürün Hediyesi kampanyalarında geçerli değildir.
        Outlet mağazalarda geçerli değildir.
        Kullanım süresi 2 yıldır.
        EGIFT yüklenen bakiyeleri farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanabilirsiniz.
       
        EGIFT bakiyesi üzerinde yapılan harcamalar için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir.
        EGIFT numarası ve kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.
 
Mutluluğa Puan Hediyeleri:

200 puan için 2 adet Nutella Etiketi, (10.000 stok adedi ile sınırlıdır.)
3.000 puan için 1 adet Nutella Lambası, (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
1.200 puan için 1 adet Özel NutellaBıçağı , (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
2.200 puan için 1 adet Tefal Krep Tavası, (1.500 stok adedi ile sınırlıdır.)
2.500 puan için 1 adet Nutella Bluetooth Hoparlör (750 stok adedi ile sınırlıdır.)

Mutluluğa Puan kısmında, kötüye kullanımların engellenmesi maksadıyla ve adil bir hediye dağılımı olabilmesi adına hediye ürünlerin her biri için kullanıcı başına kazanma limiti belirlenmiştir. Her bir kişi bir takvim ayı içerisinde:
En fazla 10 adet Nutella İsim Etiketi siparişi,
En fazla 1 adet Nutella Lambası siparişi,
En fazla 1 adet Özel Nutella Bıçağı siparişi,
En fazla 1 adet Tefal Krep Tavası siparişi,
En fazla 1 adet Nutella Bluetooth Hoparlör siparişi verebilecektir.

    Nutella Etiketi almak isteyen kayıtlı üyeler, Nutella uygulaması veya https://mutlulugapuan.com/ sayfası üzerinden almak istedikleri ödül etiketlerinde yazmasını istedikleri mesajı metin kutusuna gireceklerdir. Kampanya kapsamında etiket ödülünü seçmeye hak kazanıp mesajlarını belirleyen katılımcılara bu yönde hazırlanan 2 adet Nutella etiketi iletilecektir. Etiketler Nutella ile verilmemektedir, zarf içinde sadece etiket olarak gönderilmektedir. Etiketler özel emojiler içeremez ve 10 karakterle sınırlıdır.

    Katılımcı tarafından yukarıda belirtilen şekilde etiketlerde yazacak mesajlar belirlenirken hukuka veya ahlaka aykırı içerik seçilemez. İçeriklerin hukuka veya ahlakı aykırı olduğu değerlendirmesi tamamıyla Ferrero Türkiye tarafından yapılacak olup, bu durumda Ferrero Türkiye’nin tüm içerikleri gözden geçirme, değiştirme veya reddetme hakkı saklıdır.
    Nutella Lambası için kullanım talimatları gönderildiği kutunun içinde yer almaktadır. Şarj kablosu (USB kablosu) kutu içerisinde bulunmamaktadır, ayrıca temin edilmesi gerekmektedir.
    WMF marka özel Nutella Bıçağı, kavanozun dibini kolayca sıyırmanızı sağlar ve ekmeğe sürmek için idealdir. Ürün kutu içinde gönderilecektir.
    Tefal Krep Tavası ile birbirinden lezzetli krepler yapmak artık çok kolay. Ürün kutu içinde gönderilecektir.
    Nutella Bluetooth Hoparlör ile cihazınızı (mobil telefon, bilgisayar, laptop vb.) eşleştirip müzik dinlemenin keyfine doyabilirsiniz. Şarj kablosu (USB kablosu) koli içerisinde bulunmamaktadır, ayrıca temin edilmesi gerekmektedir. Ürün kutu içinde gönderilecektir.

KAMPANYANIN DİĞER ŞARTLARI NELERDİR?

Ferrero Türkiye, geçersiz kod gönderilmesi ve/veya üyelik formunda yanlış bilgi verilmesi yahut kullanıcının yaşayacağı teknik aksaklıklar sebebiyle başvuruların geçersiz sayılmasından sorumlu değildir.

Ferrero Türkiye kampanya kapsamında katılımcılardan "hiçbir koşul altında" para talep etmez ve ücreti dahilinde Kampanya dahilindeki hediyeleri Katılımcı’lara satmayacaktır. Benzer şekilde Kullanıcılar da, Kampanya kapsamında kazanmış oldukları hediyelerin nakde çevrilmesini talep edemezler. Ferrero Türkiye, ödülleri kargo şirketleri aracılığıyla gönderecektir. Kargo ücreti Ferrero Türkiye tarafından ödenecektir. Bununla birlikte ödülün adres bilgisi eksikliği veya yanlışlığı veya adreste kimsenin bulunmaması sebebiyle tesliminin gerçekleşmemesi hallerinde kargo şirketinin beyanı ve kayıtları esas alınacak olup tekrar yapılacak gönderime ilişkin kargo ücretinden Ferrero Türkiye sorumlu değildir. Bu hallerde kargo ücreti ödülü teslim alan kişi tarafından karşılanacaktır.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

Ferrero Türkiye, kampanya süresi bittikten sonra (1 Kasım 2020 saat 00:01 itibari ile) verilen siparişleri kabul etmek ve gönderim yapmak zorunda değildir. Mobil uygulama veya web sitesi üzerinden yapacağı ilan veya bildirim ile siparişleri kabul etmediğini ve gönderim yapılmayacağını duyurabilir.

Kampanya kapsamında Ferrero Türkiye tarafından kullanıcı, üye ve ziyaretçilere sunulan her nevi içerik, materyal, doküman, bilgi, grafik, tasarım, ürün, yazılım, güncelleme ve diğer benzer servisler Ferrero Türkiye’nin inhisari mülkiyetinde ve Fikir ve Sanat Eserleri ve ilgili mevzuat gereğinde yasal olarak korunmaktadır. Ferrero Türkiye tarafından hazırlanıp sunulan bu Kampanya ile bağlantılı servis hizmetlerini kullanan, bunlardan istifade eden veya bunlara erişmeye çalışanlar, kişisel her nevi girişim ve sorumluluklarının işbu bildirim ile farkında sayılacaklardır.

Kullanıcılar, Kampanya katılımından vazgeçmeleri ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmeleri durumunda, ilgili talebi privacy.tr@ferrero.com adresine gönderebileceklerdir. Bunun üzerine Ferrero Türkiye, yasal süre içerisinde kullanıcı talebini yerine getirecektir.

Ferrero Türkiye, Kampanya katılımcılarının bireysel cihazlarından ve internet erişimlerinden kaynaklı aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

Uygulama ve siparişleriniz hakkındaki tüm sorularınız için info@mutlulugauyan.com adresine mail atarak ve 444 73 77 çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

İKRAMİYE TESLİMİNDE ŞİFRELİ ÜRÜN KAPAĞI İBRAZI ZORUNLUDUR. ŞİFRELİ ÜRÜN KAPAKLARINIZI 12.12.2020 TARİHİNE KADAR SAKLAYINIZ.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

31-08-2020

31-10-2020

09-11-2020

12-11-2020

16 ₺

131.990 ₺

10

Kampanya Kalan Süre

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı