Ülker Smartt ile İspanya'ya Gidiyoruz

Ülker Smartt ile İspanya'ya Gidiyoruz

Ülker Smartt ile İspanya'ya Gidiyorlar

Ülker Smartt markalı tüm ürünlerden çıkan şifreleri kampanya linkinden ücretsiz gir, çekilişe katıl, Warner Park'ta doyasıya eğlen.


Bunları Kaçırma

Hediyeler

2 Adet 4 Kişilik Madrid Warner Park Seyahati

100 Adet Onyo Funny Tab Looney Tunes Tablet PC 4 GB

Katılım Koşulları

div> Bu kampanya, YILDIZ HOLDİNG A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.01.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/59-100 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
Kampanya kapsamında, 25.02.2014 (Saat 00:01) - 25.04. ...
Kampanya sonunda yapılacak çekilişle, 2 kişiye 4 Kişilik Madrid Warner Park Seyahati, 100 kişiye Onyo Funny Tab Looney Tunes Tablet PC 4 GB ikramiyesi verilecektir.
4 Kişilik Madrid Warner Park Seyahati; Ispanya’da, Madrid’te, 01.08.2014-31.08.2014 tarihleri arasında belirtilecek tarihlerde, 2 gece 3 gün süreyle 4 kişilik odada, oda kahvaltı konaklama olarak talihli, 1 yetişkin ve 2 çocuk olmak üzere 4 kişilik olarak geçerlidir. Seyahat; ilgili ülkeye 4 kişilik gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, 3 yıldızlı otelde 2 gece 3 gün süreyle 4 kişilik odada oda+kahvaltı konaklama (oda+kahvaltı), havalimanı–Otel ve Warner Park otel transfer hizmeti, bir günlük ve 4 kişilik Warner Park giriş biletinden oluşmaktadır. Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecektir, İstanbul’a kadar ulaşım talihlilere aittir. Seyahate dahil olmayan hizmetler, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı, şahsi harcamalar talihlilere aittir ve talihlinin sorumluluğundadır. Tüm seyahat, konaklama, park ve tüm yolculuk süresince, talihli ve konuklarından kaynaklı olabilecek her türlü gecikme veya aksaklıktan kazanan talihli sorumludur. Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, paraya çevrilemez.
Çekiliş 13.05.2014 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 20.05.2014 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Yıldız Holding A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 
Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Aynı şifre ile tekrarlı katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Bir kişi aynı e-mail adresi ile bir defa üye olabilir. Aynı kişinin farklı e-mail adresleri ile tekrarlı üyelik yapması kampanyaya aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez. Şifre, Ad, Soyad, Adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılma hakkı verilmez. Kampanya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya uygulama sayfası sistem kayıtları esas alınır.
 
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 04.06.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 19.06.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 24.08.2014 tarihine kadar yapılacaktır, seyahat ikramiyesi 01.08.2014-31.08.2014 tarihleri arasında belirtilecek tarihlerde kullandırılacaktır.
Ayrıca, aynı kampanya kapsamında, kampanya sonunda toplam katılanlar arasından ayrıca yapılacak şirket çekilişiyle; 1000 kişiye Sırt Çantası (Reklam görselli baskılı pvc+laklı, 420 denye, kırmızı 300 micron, omuz askılıkları 2,5 cm’lik) ikramiyesi verilecektir. Şirket çekilişi ikramiyesi, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesi gereği, MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır. Şirket çekilişinde ikramiye kazananlar, gazete ilanı ile aynı tarihte https://www.facebook.com/UlkerSmartt kampanya internet sayfasında yayınlanacaktır. İkramiyeler, kazananlara ücretsiz sunulacaktır.
Yıldız Holding A.Ş., Digital Youth, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli paket ambalajı ibrazı zorunludur ibrazı zorunludur, 24.08.2014 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli paket ve alışveriş belgeleri kabul edilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 
Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir. İkramiye kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Yıldız Holding A.Ş., Digital Youth ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
Duyuru ve ilanlardaki ikramiye görselleri temsilidir. Renk ve herhangi bir seçim yapılamaz. İkramiye yasal metinde belirtilen model, özellik ve içerikte sunulacaktır.
Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

25-04-2014

13-05-2014

20-05-2014

Bedava

0 ₺

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır

Yeni Başladı

Pazaramatatil Uçak Bileti Çekilişi

Pazaramatatil Uçak Bileti Çekilişi

3 hafta 100.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı