Vega İstanbul Mini Cooper Çekilişi

Vega İstanbul Mini Cooper Çekilişi

Nata Vega Outlet İstanbul Mini Cooper Çekilişi

Vega İstanbul Mini Cooper Çekilişi. Çekilişe katılmak için 1 Mart 2021 tarihine kadar Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki mağazalardan 150 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli. 8 Mart tarihinde yapılacak çekiliş sonucu 1 kişi Mini Cooper 5 Kapı Starlight otomobil kazanacak.
!! Dikkat !! Bu kampanyada 2 çekilişe birden katılma şansı seni bekliyor! AVM'de yapacağın 150 liralık alışverişin içindeki Nescafé 3'ü1 Arada paketleri ile hem AVM hem Nescafé çekilişine katılabilirsin! Nescafé Çekiliş detayları için Nescafé görseline tıklayın!


Kampanya tarihileri arasında Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki tüm mağazalardan (Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki banka ve  ATM’lerinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş/faturaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç) aynı gün içerisinde  toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gidip fiş/fatura/e-fatura/e-arşiv faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde  çekiliş katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, telefon ,adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Bunları Kaçırma

Hediyeler : 1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

Katılım Koşulları

1. Bu piyango, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün  05/11/2020 tarih ve 40453693-255.01.02-E.8541 sayılı izni ile İstmar Tem Gayrimenkul Yatırım  İnşaat ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmiştir.
2. 11/11/2020 saat 10:00 – 01/03/2021 saat 22:00 tarihleri arasında İstanbul  İlinde bulunan Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul  içerisindeki  mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerlidir.
3. Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki tüm mağazalardan (Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki banka ve  ATM’lerinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş/faturaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç) aynı gün içerisinde  toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gidip fiş/fatura/e-fatura/e-arşiv faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde  çekiliş katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, telefon ,adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
4. Çekiliş 08/03/2021 tarihinde saat:14:00 de Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul zemin kat Etkinlik  alanında( Vega Alıveriş Merkezi Vega Alıveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Yunus Emre Mahallesi Lütfi Aykaç Blv. No:80 Sultangazi / İSTANBUL  adresinde) noter huzurunda halka açık olarak gerçekleşecektir.
5.Kampanya sonunda 1 adet Mini Cooper 5 Kapı Metalik Mavi / Starlight ‘Firework’ Siyah Kumaş 2020 Model Klasik Paket  hediye edilecektir.
6. İstanbul  İlinde bulunan Vega Alıveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisindeki Banka ve  ATM’lerinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş/faturaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariçtir.
7. Kampanyaya katılan kişilerin bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği, ve ispatı katılımcının sorumluluğunda  olacaktır.
8. Kampanyaya katılan müşterilerin ismi ile fatura üzerindeki ismin aynı olması gerekmektedir. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmayacaktır.
9. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
10. Kampanya  tarihleri  arasında alışverişlerini iptal ve iade eden katılımcıların  çekiliş hakları iptal edilir.
11. Katılımcılar fiş/faturala/e-fatura/e-arşiv faturalarını ibraz etmek sureti ile bilgisayar çıktılarını kampanya süresi boyunca alabileceklerdir.
12. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura/e-arşiv fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
13. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda , adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan tebliğ yeterlidir.
14. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
15. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz
16. Fiş/Fatura/e-Fatura/e-Arşiv fatura haricinde hiçbir döküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.
17. İstmar Tem Gayrimenkul Yatırım  İnşaat ve Ticaret A.Ş, Vega Alıveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içinde bulunan ISS Temizlik, G4S Güvenlik, Yönetim ofisi çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiye verilmez.
18. ÖTV ve KDV dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenir.
19. Çekiliş sonucu 15/03/2021 tarihinde Akşam  Gazetesi Türkiye baskısında ve Vega Alıveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul  İnternet sitesinde ilan edilecektir.
20. Kazanan asil talihlinin son başvuru süresi 30/03/2021 , yedek talihlinin son başvuru süresi 14/04/2021’dir.Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilere ikramiye verilmez.
21. İkramiyenin son teslim tarihi 29/04/2021’dir.
22. Çekiliş ile ilgili bilgi almak için 444 87 76 nolu telefona başvurabilirsiniz.
23. Bu piyangoya iştirak etmiş herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
24. Görseldeki araç ile ikramiye araç özellikleri farklılık gösterebilir.

Önemli Bilgiler

11-11-2020

01-03-2021

08-03-2021

15-03-2021

150 ₺

338.212 ₺

1

Kampanya Kalan Süre

Yeni Başladı

Vodafone Hyundai Çekilişi

Vodafone Hyundai Çekilişi

1 ay 200.945 ₺ 120 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı